قالیشویی در کرج

رزرو آنلاین خدمات قالیشویی بانو کرج

قالیشویی آنلاین کرج

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

تاریخ درخواست خدمات*

رزرو آنلاین قالیشویی بانو

جهت برخورداری از تخفیف ویژه قالیشویی بانو کرج، لطفا فرم را با دقت تکمیل نمائید. کارشناسان ما بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت و برای اعزام همکاران به منزلتان هماهنگی‌های لازم را به عمل می‌آورند.

شما میتوانید هرگونه درخواست جهت دریافت خدمات نظافت منزل، شستشوی خوشخواب، مبل شویی و قالیشویی را از طریق همین فرم ثبت نمایید. کارشناسان ما برای هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

مزایای رزرو آنلاین:

رزرو آنلاین قالیشویی

1- صرفه جویی در زمان

شما میتوانید به راحتی و بدون انتظار در صف تلفن سفارش خود را ثبت کنید.

2-رزرو در زمان دلخواه

شما میتوانید با استفاده از فرم رزرو آنلاین به راحتی تاریخ دلخواه خود را انتخاب کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و در زمان داخواه شما به محل مراجعه خواهند نمود.

3- سهولت در سفارش دهی

رزرو آنلاین قالیشویی

روشهای مختلف شستشوی فرش در قالیشویی

قالیشویی برای از بین بردن انواع کثیفی‌ها از روی فرش انجام می‌شود و در دنیای مدرن امروزی روشهای مختلفی برای آن وجود دارد. تقریبا در تمام روشهای شستشوی فرش و قالیشویی از آب به عنوان ماده حلال استفاده می‌کنند. در روش سنتی شستشوی فرش فرد ابتدا قالی را روی زمین پهتن کرده و بعد از غبار روبی و جاروی کشی روی آن با شلنگ آب می‌ریزد. آب باید تمام فرش را به طور کاملا خیس کند و بعد خیس کردن فرش با استفاده از شامپو فرش یا پودر رخت شویی اقدام به شستن فرش می‌کنند.

اما در روش مدرن شستشوی فرش، فرش درون دستگاه‌های مدرن قالیشویی قرار می‌گیرد. این دستگاه‌ها از یک سو فرش را دریافت کرده و ضمن اعمال شستشوی به فرش آن را از سوی دیگر خارج می‌کنند. سپس فرش برای خشک شدن درون سانتریفیوژهای خشک کننده فرش قرار می‌گیرد. این سانتریفیوژها به دلیل چرخش دورانی بالایی که دارند می‌توانند فرش را به سرعت خشک کنند.

یکی دیگر از روشهایی شستشوی فرش استفاده از روش شستشوی بخار است. در این روش از دستگاه‌های استخراج آب داغ استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها وقتی بر روی فرش قرار می‌گیرند آب داغ را با فشار بر روی فرش اسپری می‌کنند و از سوی دیگر این آب را میمکند. آب به دلیل داغی زیاد باعث می‌شود که کثیفی‌ها از روی فرش پاک شوند.

خدمات قالیشویی بانو

شستشوی خوشخواب در کرج

شستشوی خوشخواب

قالیشویی در کرج

شستشوی فرش ماشینی

مبل‌شویی

قالیشویی در کرج

شستشوی فرش دستبافت

خدمات رفو و قالیشویی در کرج

رفوگری