قالیشویی آنلاین

سفارش آنلاین قالیشویی، مبل شویی، شستشوی فرش در منزل با دستگاه
جهت برخورداری از تخفیف ویژه قالیشویی بانو و استفاده از خدمات قالیشویی آنلاین، لطفا فرم زیر را با دقت تکمیل نمائید. همکاران ما بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت و برای اعزام کارکنان به منزلتان هماهنگی‌های لازم را به عمل می‌آورند.

مزایای قالیشویی آنلاین

صرفه جویی در زمان

قالیشویی آنلاین می‌تواند باعث صرفه جویی شما در زمان شود، زیرا شما نیازی نیست که در صف انتظار تلفن بمانید و کافی است با پر گردن فرم تماس از خدمات قالیشویی استفاده نمایید.

رزرو در زمان دلخواه

شما می‌توانید با استفاده از فرم رزرو آنلاین بدون هیچ مشکلی به راحتی تاریخ دلخواه خود را انتخاب کنید. کارکنان ما با شما تماس میگیرند و در زمان دلخواه شما به محل مراجعه خواهند نمود.

قالیشویی آنلاین

شما می‌توانید با استفاده از فرم رزرو آنلاین بدون هیچ مشکلی به راحتی تاریخ دلخواه خود را انتخاب کنید. کارکنان ما با شما تماس میگیرند و در زمان دلخواه شما به محل مراجعه خواهند نمود.

روشهای مختلف شستشوی فرش در قالیشویی

قالیشویی برای از بین بردن انواع کثیفی‌ها از روی فرش انجام می‌شود و در دنیای مدرن امروزی روشهای مختلفی برای آن وجود دارد. تقریبا در تمام روشهای شستشوی فرش و قالیشویی از آب به عنوان ماده حلال استفاده می‌کنند. در روش سنتی شستشوی رش فردا ابتدا قالی را روی زمین پهتن کرده و بعد از غبار روبی و جاروی کشی روی آن با شلنگ آب می‌ریزد. آب باید تمام فرش را به طور کاملا خیس کند و بعد خیس کردن فرش با استفاده از شامپو فرش یا پودر رخت شویی اقدام به شستن فرش می‌کنند. اما در روش مدرن شستشوی فرش فرش درون دستگاه‌های مدرن فرش شویی قرار می‌گیرد. این دستگاه‌ها از یک سو فرش را دریافت کرده و ضمن اعمال شستشوی به فرش آن را از سوی دیگر خارج می‌کنند. سپس فرش برای خشک شدن درون سانتریفیوژهای خشک کننده فرش قرار می‌گیرد. این سانتریفیوژها به دلیل چرخش دورانی بالایی که دارند می‌توانند فرش را به سرعت خشک کنند. یکی دیگر از روشهایی شستشوی فرش استفاده از روش شستشوی بخار است. در این روش از دستگاه‌های استخراج آب داغ استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها وقتی بر روی فرش قرار می‌گیرند آب داغ را با فشار بر روی فرش اسپری می‌کنند و از سوی دیگر این آب را میمکند. آب به دلیل داغی زیاد باعث می‌شود که کثیفی‌ها از روی فرش پاک شوند.

قالیشویی آنلاین بانو در دسترس همه همشهریان کرجی است. شما می‌تواند هرگونه درخواست خود را از طریق فرم رزرو آنلاین ثبت نماید. همکاران در بخش امور مشترکین با شما تماس گرفته و هماهنگی لازم صورت می‌گیرد

شما می‌تواند درخواست‌های مختلف خود نظیر مبل شویی و موکت شویی را از طریق همین فرم ثبت نمایید. مبل شویی و موکت شویی از دیگر خدمات منحصر به فرد قالیشویی بانو می‌باشد.

در صورتی که به نظافت منزل نیاز دارید می‌توانید از خدمات ما در قالیشویی بانو استفاده کنید. نظافت منزل در قالیشویی بانو با استفاده از نظافتچیان قابل اطمینان انجام می‌شود.