قالیشویی در محمد شهر

بزرگترین و مجهزترین کارخانه قالیشویی در محمدشهر

قالیشویی در محمدشهر کرج

فرش ها یکی از مهم ترین وسایل در دکوراسیون خانه هستند. این آیتم های زیبا بسیار کاربردی هم هستند بنابراین در اثر استفاده زیاد و محل قرار گیری آلوذگیهای بسیاری را جذب می کنند. با توجه به رشد و گسترش صنعت قالیشویی در تمام مناطق، یافتن یک مجموعه قالیشویی مطمئن و با سابقه کمی دشوار شده است. از طرفی یافتن یک مجموعه معتبر برای حفظ سلامت فرش شما ضروریست. برخی از مجموعه های فعال در زمینه قالیشویی ممکن است مجاز نباشند. این مجموعه ها با استفاده از دستگاه های غیر استاندارد و پرسنل غیر متخصص میتواند آسیب های جبران ناپدیری را ایجاد کنند. یا در برخی از موارد شدت مشکلات ایجاد شده در حدی است که فرش دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

قالیشویی در محمدشهر

خدمات قالیشویی بانو

شستشوی خوشخواب در کرج

شستشوی خوشخواب

نظافت منزل

قالیشویی در کرج

شستشوی فرش ماشینی

مبل‌شویی

قالیشویی در کرج

شستشوی فرش دستبافت

خدمات رفو و قالیشویی در کرج

رفوگری

راه های تماس با قالیشویی بانو
مهرشهر

02634118

مدیریت

09123668058

رزرو آنلاین خدمات قالیشویی بانو

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

تاریخ درخواست خدمات*
چرا مجموعه بانو در محمد شهر؟

قالیشویی بانو با داشتن سالها تجربه در زمینه شستشوی انواع قالی و فرش دستبافت، ماشینی، تابلوفرش، گل برجسته، مبلشوییف نظافت منزل، رفوگری و شستشوی خوشخواب آماده ارائه خدمات در محدوده محمدشهر و سایر مناطق کرج است. این مجموعه برتریهایی نسبت به رقبای خود دارد که به آن دلیل از طرف مشتریان خود به عنوان بهترین قالیشویی محمدشهر کرج انتخاب شده است. 

برتریهای مجموعه بانو کرج

مجموعه بانو کرج یکی از بهترین قالیشویی ها در کرج است که از تجهیزات به روز، نیروی متخصص، مواد شوینده استاندارد استفاده میکند. این مجموعه به پاسخگویی سریع  و قیمت مقرون به صرفه نسبت به کیفیت خدمات خود معروف است.

  • تجهیزات به روز

قالیشویی بانو کرج از به روزترین تکنولوژیها در زمینه شستشوی انواع فرش استفاده میکند. این مجموعه در تلاش است تا با به حداقل رساندن دخالت نیروی انسانی در امر شستشو سلامت فرش های شما را بیش از پیش تامین نماید.

  • پرسنل متخصص

تخصص پرسنل برای شستشوی اصولی و کاربردی  فرش های شما بسیر مهم است. آگاهی از انواع الیاف فرش از آن جهت اهمیت دارد که در بسیاری از موارد استفاده از مواد شوینده نا مناسب میتواند باعث پوسیدگی الیاف و آسیب به تار و پود فرش شود. پرسنل بانو کرج دوره های مختلفی را در جهت آگاهی از انواع الیاف و لکه های غرش و روشهای آن گذرانده اند.

بهترین قالیشویی محمدشهر

فرش ها یکی از با ارزش ترین وسایل خانه هستند که نگهداری صحیح از انها و نظافتشان بسیار مهم است. قالیشویی بانو کرج با تجربه سالها فعالیت موفق و با حضور مشتریان راضی بسیاریکی از بهترین مجموعه های قالیشویی در کرج است. پرسنل مجموعه بانو کرج در تمامی روزهای هفته و در تمامی ساعات آماده ارائه خدمات به شما می باشند. برای رزرو خدمات بانو کرج کافی است با شماره تماس های 02634118 و 91002728 تماس بگیرید و یا از طریق پر کردن فرم رزرو آنلاین قالیشویی اقدام کنید. اگر درخواست خدمات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید میتوانید از 20% تخفیف بهره مند شوید.

 این مجموعه خدمات مبلشویی و شستشوی خوشخواب خود را در محل نیز ارائه میکند. در صورتیکه مایل نیستید مبلمان و یا تشک های شما از خانه خارج شود بهتر است با مجموعه بانو کرج تماس حاصل فرمایید. پرسنل این مجموعه در کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات مورد نظر شما اقدام خواهند کرد.

نظرات مشتریان

0/5 (0 نظر)