قالیشویی در کیانمهر

بزرگترین و مجهزترین کارخانه قالیشویی در کیانمهر

قالیشویی در کیانمهر

قالیشویی یکی از خدمات مهمی است که برای نگهداری و تمیزی فرش‌های خانه‌ها و محل‌های تجاری ارائه می‌شود. با توجه به اهمیت این خدمت، بسیاری از مردم در شهرهای مختلف جهت شستشوی فرش‌های خود به قالیشویی مراجعه می‌کنند. یکی از شهرهایی که قالیشویی بانو این خدمت را در آن ارائه می‌کند، شهر کیانمهر کرج است. مجموعه بانو قالیشویی در کیانمهر کرج با سالها سابقه درخشان و با بهره‌گیری از بهترین تجهیزات و نیروی کاری مجرب در زمینه شستشوی فرش (دستبافت، ماشینی، تابلوفرش)، مبلشویی، نظافت منزل، شستشوی خوشخواب و رفوگری خدمات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

 

قالیشویی در کیانمهر

خدمات قالیشویی بانو

شستشوی خوشخواب در کرج

شستشوی خوشخواب

نظافت منزل

قالیشویی در کرج

شستشوی فرش ماشینی

مبل‌شویی

قالیشویی در کرج

شستشوی فرش دستبافت

خدمات رفو و قالیشویی در کرج

رفوگری

راه های تماس با قالیشویی بانو
کیانمهر

02634118

مدیریت

09123668058

رزرو آنلاین خدمات قالیشویی بانو
ویژگیهای قالیشویی بانو در کیانمهر

انتخاب قالیشویی خوب یکی از ارکان اصلی برای حفظ فرش در شرایط نرمال است. سپردن فرش به قالیشویی های غیر استاندارد میتواند هزینه ها را به صورت مقطعی کاهش دهد اما در نهایت ممکن است هزینه های جایگزینی فرش را برای شما به همراه داشته باشد. برخی از ویژگیهای یک  قالیشویی معتبر بانو کرج که اورا متمایز میکند عبارت است از:

  • تجهیزات مدرن و به روز

قالیشویی بانو در کیانمهر کرج با بهره‌گیری از تجهیزات مدرن و به روز، خدمات شستشوی فرش را با کیفیت بالا و به صورت حرفه‌ای ارائه می‌دهد. این تجهیزات شامل دستگاه‌های شستشوی خشک و مرطوب، دستگاه‌های آبگیر تمام اتوماتیک، گرمخانه های بزرگ برای خشک کردن فرش میباشد.

  • نیروی کاری مجرب و با تجربه 

مجموعه قالیشویی بانو در کیانمهر کرج با استفاده از نیروی کاری مجرب و با تجربه، خدمات شستشوی فرش را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این نیروها با دانش فنی و تخصصی که در زمینه شستشو و تعمیر فرش دارند، بهترین روش‌ها را برای شستشوی فرش‌های مشتریان انتخاب می‌کنند و با استفاده از تجهیزات مدرن، فرش‌های مشتریان را بهترین شکل ممکن شستشو می‌دهند و هیچ آسیبی به بافت و الیاف فرش وارد نمی‌شود.

  • خدمات رفوگری حرفه ای

تعمیر فرش‌ها در قالیشویی بانو کرج در محدوده کیانمهر با داشتن تجهیزات و نیروی کاری با تجربه، خدمات تعمیر فرش را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمات شامل تعمیر نقاطی و سوراخی‌های فرش، بافت‌های ازبین رفته و یا خراب شده، ترمیم ریشه های فرش و همچنین اصلاح فرش‌هایی که به دلیل استفاده بیش از حد، شکستگی و خراش‌های زیادی بر روی آنها ایجاد شده است می‌شود.

  • استفاده از مواد سازگار با طبیعت

این مجموعه با استفاده از مواد شوینده سازگار با محیط زیست، تلاش می‌کند تا سهم خود را برای حفظ محیط زیست ادا میکند . همچنین با استفاده از دستگاه های به روز و کم مصرف آب و برق را به به حداقل رسانده است.

بهترین قالیشویی کیانمهر

به طور کلی مجموعه بانوکرج قالیشویی در کیانمهر با ارائه خدماتی با کیفیت، استفاده از مواد دوستدار محیط زیست و تجهیزات پیشرفته، قیمت مناسب و مقرون به صرفه، خدمات پس از فروش و تیمی متخصص و حرفه‌ای، به یک مرجع قابل اعتماد و مورد توجه برای مشتریان خود تبدیل شده است. به همین دلیل، مشتریان با اعتماد کامل به خدماتی‌ که این قالیشویی به آنها ارائه می‌دهند، میتوانند با خیالی آسوده  فرش‌هایشان را به بانو کرج بسپارند. برای رزرو خدمات بانو کرج کافی است با شماره تماس های 02634118 و 91002728 تماس بگیرید و یا از طریق پر کردن فرم رزرو آنلاین قالیشویی اقدام کنید. اگر درخواست خدمات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید میتوانید از 20% تخفیف بهره مند شوید.

 

نظرات مشتریان