قالیشویی در فردیس:

خدمتی دیگر از قالیشویی بانو

بزرگترین و مجهزترین کارخانه قالیشویی در فردیس

مجموعه بانو معتبرترین قالیشویی در فردیس کرج

امروزه با گسترش روند اپارتمان نشینی امکان شستشوی فرش به شکل سنتی کمتر شده است. شستشوی سنتی در کنار مشکلات زیادی مثل امکان پارگی فرش، خشک نشدن کامل آن، ترکیب رنگ ها در فرش های دست بافت و… کاری زمان بر است. برای جلوگیری از این مشکلات شستشوی فرش مکانیزه جایگزین روش سنتی شد. برای اطمینان از سلامت و طول عمر فرشها بهتر است از روشهای مکانیزه استفاده شود و با کاهش حداکثری میزان دخالت نیروی انسانی در شستشو امکان اسیب به فرش ها تا حدود بسیار چشمگیری کاهش پیدا میکند.

قالیشویی مجاز بانو در کرج شستشوی انواع فرش دستبافت، ماشینی، تابلوفرش و … را با بهترین مواد شوینده و بوسیله ماشین الات پیشرفته و تمام اتوماتیک انجام میدهد. این مجموعه با بکارگیری نیروی متخصص برای انجام کار تلاش میکند تا حداکثر رضایت مشتریان خود را حفظ نماید.

قالیشویی در فردیس
خدمات قالیشویی بانو
شستشوی خوشخواب در کرج

شستشوی خوشخواب

قالیشویی در کرج

شستشوی فرش ماشینی

مبل‌شویی

قالیشویی در کرج

شستشوی فرش دستبافت

خدمات رفو و قالیشویی در کرج

رفوگری

رزرو آنلاین خدمات قالیشویی بانو
تاریخ(Required)
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
راه های تماس با مجموعه بانو
فردیس

02634118

مدیریت

09123668058

قالیشویی خوب در فردیس کرج

قالیشویی بانو مجموعه فعال و با سابقه در زمینه شستشوی فرش در فردیس کرج آماده ارائه خدمات در زمینه های قالیشویی، مبل شویی، شستشوی مبلمان، شستشوی خوشخواب و رفوگری میباشد. این مجموعه به عنوان معتبرترین قالیشویی در فردیس کرج در تمام روزهای هفته آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز است.

انتخاب قالیشویی مناسب برای سپردن فرش ها امری بسیار دشوار است و در صورت انتخاب اشتباه میتواند منجر به پارگی، ترکیب رنگ و یا مشکلات دیگر شود. سپردن فرش ها به قالیشویی مجاز خیال شما را از بابت آسیب به فرش راحت میکند. قالیشویی مجاز بانو در فردیس کرج با بکارگیری نیروی متخصص و ماشین الات به روز و پیشرفته ضامن سلامت فرش های شما است. 

وجه تمایز قالیشویی بانو از سایر قالیشویی ها

مجموعه بانو با سه دهه فعالیت درخشان در زمینه شستشوی انواع فرش، مبل و… بهترین قالیشویی در فردیس کرج به شمار میرود. در این مجموعه کارشناسان خبره و متخصص فرش ها را قبل از شستشو بررسی کرده تا در صورت وجود هر نوع پارگی در فرش قبل از شستشو فرش رفو شده تا از بیشتر شدن اسیب به آن جلوگیری شود. ضمنا نوع الیاف فرش و لکه های مشخص میشود تا شوینده مناسب با آن برای جلوگیری از اسیب به بافت فرش بکارگرفته شود. بعد از لکه بری و شستشو، فرش ها به طور کامل خشک میشود تا زمینه رشد باکتریها در فرش از میان رفته و از بوی بد ناشی از مرطوب بون فرش جلوگیری شود. پرسنل بانو در تمامی روزهای هفته آماده پاسخگویی به مشتریان هستند و درصورت بروز مشکل امکان صحبت با مدیریت برای مشتریان بانو فراهم است.

قالیشویی مدرن یا سنتی؟

قالیشویی به روش سنتی که در گذشته بیشتر رواج داشته است در کنار مزای اندک معایب گسترده ای هم دارد. یکی از معایب آن امکات ترکیب شدن رنگ است که بیشتر در زمان شستشوی فرش دست بافت اتفاق می افتد.اشکال اساسی دیگر این است که باتوجه به اینکه این کار توسط نیروی انسانی انجام میشود احتمال پارگی و آسیب دیدگی فرش به دلیل وارد شدن نیرو به شکل متغیر بر بافت فرش بیشتر است. همچنین شوینده های کاربردی در روش سنتی به طور معمول بدون توجه به نوع الیاف فرش انتخاب میشود.  اما در روش شستشوی فرش به صورت مکانیزه این مشکلات رفع شده است. پس میتوان نتیجه گرفت شستشوی مکانیزه امروزه کاربردی تر و مقرون به صرفه تر از شستشوی سنتی است. 

اگر شما هم به دنبال قالیشویی خوب در فردیس کرج هستید خدمات قالیشویی بانو را از دست ندهید. شما میتوانید با پرکردن دقیق فرم موجود در این صفحه درخواست دریافت خدمات خود را ثبت کرده تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان باشما تماس خواهند گرفت. همچنین با رزرو آنلاین خدمات قالیشویی بانو کرج میتوانید از تخفیفات ما در این مجموعه برخوردار شوید.

نظرات مشتریان

تماس با ما

تهران و البرز

02634118

09123668058

banookaraj@gmail.com​

دسترسی سریع

قالیشویی بانو کرج

تماس با ما

درباره ما

سوالات متداول

رزرو آنلاین

آخرین مقالات

ساعات کاری قالیشویی بانو کرج

قالیشویی بانو کرج همه روزه آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم است.

ساعات کاری دفتر مرکزی:

شنبه تا پنج شنبه  8 صبح تا 8 شب

جمعه از8 صبح تا 4 بعدازظهر

تماس با ما

تهران و البرز

02634118

09123668058

banookaraj@gmail.com​

دسترسی سریع

قالیشویی بانو کرج

تماس با ما

درباره ما

سوالات متداول

رزرو آنلاین

ساعات کاری قالیشویی بانو کرج

قالیشویی بانو کرج همه روزه آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم است.

ساعات کاری دفتر مرکزی:

شنبه تا پنج شنبه  8 صبح تا 8 شب

جمعه از8 صبح تا 4 بعدازظهر