قالیشویی در جهانشهر

بزرگترین و مجهزترین کارخانه قالیشویی در جهانشهر

قالیشویی در جهانشهر کرج

مهم نیست در کدام بخش از جهانشهر ساکن هستید قالیشویی بانو همیشه نزدیکترین به شما خواهد بود. کارخانه بانو به عنوان بهترین قالیشویی در جهانشهر کرج با بیش از چندین دهه فعالیت در زمینه قالیشویی (دستبافت، ماشینی، تابلوفرش ، ابریشم)، مبل شویی، رفوگری، نظافت منزل، شستشوی خوشخواب و… آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم در جهانشهر است. 

چرا قالیشویی بانو در جهانشهر؟

ارائه خدمات در قایشویی بانو بوسیله دستگاه های تمام اتوماتیک و با بهترین مواد شوینده توسط نیروی متخصص انجام میشود. بنابراین احتمال آسیب دیدگی در زمان شستشو به حداقل ممکن خواهد رسید. مجموعه بانو به عنوان بهترین قالیشویی جهانشهر کرج خدمات را با حداکثر کیفیت و در حداقل زمان به مشتریان خود ارائه می نماید.

خدمات قالیشویی بانو

شستشوی خوشخواب در کرج

شستشوی خوشخواب

نظافت منزل

قالیشویی در کرج

شستشوی فرش ماشینی

مبل‌شویی

قالیشویی در کرج

شستشوی فرش دستبافت

خدمات رفو و قالیشویی در کرج

رفوگری

راه های تماس با مجموعه بانو
جهانشهر

02634118

مدیریت

09123668058

رزرو آنلاین خدمات قالیشویی بانو

انتخاب قالیشویی با کیفیت و مطمئن یکی از مهم ترین تصمیمات برای حفظ سلامت فرش ها میباشد. بنابراین عوامل بسیار زیادی از زمان تحویل گیری فرش تا تحویل دهی به مشتری وجود دارد که میتواند موجب آسیب دیدگی و بروز مشکلات در فرش شود. بکارگیری دستگاه های تمام اتومات و به روز تا حد بسیار زیادی موجب حفظ سلامت فرش ها و جلوگیری از اسیب دیدگی خواهد شد. استفاده شوینده های مناسب با بافت و جنس الیاف مورد استفاده عامل کلیدی مهم دیگریست که در صورت عدم رعایت ممکن است منجر به آسیب به فرش شود. رعایت برخی نکات مثل لکه بری، و خاک گیری کامل فرش نیز بر کیفیت شستشو تاثیر مستقیم دارد.

خشک شدن فرش ها در فضای مناسب عامل مهم دیگر در حفظ سلامت فرش ها و جلوگیری از رشد باکتریها در فرش است. کیفیت خشک شدن فرش در فضای مناسب و به دور از عوامل محیطی نظیر الودگی ها موجود در هوا، وجود حشرات و… نکته دیگر حائز اهمیت است. قالیشویی بانو بعد از اطمینان از خشک شدن کامل فرش ها و بازرسی نهایی برای تایید سلامت فرش اقدام به ارسال آن برای مشتریان می نماید.

شستشوی خانگی یا قالیشویی؟

با توجه به اینکه فرش ها کالاهای گران قیمتی هستند نگهداری و شستشوی انها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شستشوی فرش فرآیندی بسیار تخصصی است که با توجه به میزان تراکم فرش، جنس الیاف، میزان سلامت فرش و لکه های موجود روی آن به روشهای مختلف انجام میشود. 

برخی از تفاوتهای شستشوی مدرن و سنتی فرش:

1- روشهای سنتی و شستشوی خانگی برای تمامی فرش ها به یک شیوه انجام میشود و ممکن است مواد شوینده به طور کامل آبکشی و خارج نشود. مواد شوینده همانطور که باعث تمیزی فرش می‌شوند در صورت عدم آبکشی صحیح و ماندن در بین الیاف فرش منجر به اسیب به الیاف فرش خواهند شد.

 2- فرآیند خشک شدن وابسته به شرایط آب و هوایی است و ممکن است مدت زمان زیادی نیاز باشد تا فرش به طور کامل خشک شود. خشک شدن کامل فرش از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا خشک شدن کامل فرش ها مانع از رشد باکتریها و قارچ ها میشود و پاکیزگی فرش را تضمین میکند.

3- شستشوی برخی فرش ها مثل فرش های دستبافت بسیار حساس است و امکان ترکیب شدن رنگ ها و آسیب به فرش بیشتر است. بنابراین شستشوی ان نیاز به تخصص و مواد شوینده مناسب برای تثبیت رنگ دارد.

این طور به نظر میرسد که بهترین راه برای اطمینان از شستشوی صحیح فرش ها سپردن به قالیشویی های با سابقه و معتبر است. بهترین انتخاب قالیشویی هایی هستند که از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میکنند. قالیشویی بانو کرج جهانشهر یکی از کارخانه های معتبری ست که از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میکند. بنابراین خاطر شما از بابت سلامت فرش ها و شستشوی صحیح انها اسوده خواهد بود.

قالیشویی بانو بهترین و با سابقه ترین قالیشویی جهانشهر کرج با استفاده از دستگاه های کاملا مکانیزه، نیروی متخصص برای بررسی اولیه فرش ها بعد از ورود به کارخانه از نظر میزان سلامت، نوع لکه ها و میزان تراکم فرش برای تعیین روش مناسب شستشوی، مواد شوینده و لکه‌برهای مناسب بهترین خدمات را به مشتریان خود در تمامی نقاط کرج و تهران ارائه می‌نماید. 

نظرات مشتریان

برخی از انواع لکه ها و روشهای از بین بردن انها:

مهمترین موضوع در برطف کردن لکه های موجود بر روی فرش شناخت درست لکه و مدت زمانی که از ایجاد لکه میگذرد است. بعد ایجاد لکه هر چه زودتر برای رفع ان اقدام کنید نتیجه بهتر خواهد بود و لکه راحت تر از میان میرود. برخی از لکه هایی که بر روی فرش ظاهر میشوند مثل لکه چای و قهوه، جوهر، چسب و مواردی از این دست هستند که در ادامه درباره هرکدام به اختصار صحبت شده است.

لکه چای و قهوه:
قالیشویی در جهانشهر کرج
لکه چای و قهوه از متداول ترین لکه هایی هستند که بر روی فرش ها ایجاد می شوند. نکته حائز اهمیت در انها خشک کردن سریع محل لکه است تا از پخش شدن و نفوذ بیشتر به داخل فرش گرفته شود. در مرحله بعد میتوان با استفاده از یک دستمال تمیز آغشته به سرکه سفید یا مایع ظرفشویی لکه را پاک نمود. همانطور که گفته شد پاک کردن این لکه ها هرچه با فاصله کمتری از زمان ایجاد آنها انجام شود بهتر است.
لکه چسب:
قالیشویی در جهانشهر کرج

پاک کردن این لکه به نسبت لکه چای و قهوه کمی دشوار تر است . به طور معمول روی بسته های چسب ها نکاتی درباره چگونگی پاک کردن آنها وجود دارد که با مطالعه آن می‌توانید اطلاعاتی کسب کنید. به طور معمول سرکه میتواند چسب را شل و به پاک کردن ان کمی کمک کند. اما برطرف کردن این لکه ها ممکن است در منزل به طور کامل امکانپذیر نباشد. نگران نباشید قالیشویی بانو کرج میتواند به راحتی تمام لکه های موجود را بدون اسیب به فرش از میان ببرد. پس درصورت نیاز با شماره 02634118 تماس حاصل فرمایید.

لکه جوهر:
قالیشویی در جهانشهر کرج
این لکه جزو لکه هایی است که باید فقط با ضربه زدن بوسیله اسفنج یا دستمال پاک شود. کشیدن دستمال برای برطرف کردن لکه میتواند باعث پخش شدن لکه شود. برای از بین بردن لکه‌ی جوهر شامپو فرش و الکل میتواند مفید باشد. بهتر است لکه هایی از این جنس به وسیله افراد متخصص برطرف شود تا به بهترین نحو پاکسازی شوند. قالیشویی بانو جهانشهر آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به شما است.

مجموعه بانو به عنوان بهترین قالیشویی در کرج در تمامی هفته آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم است. درصورت تمایل به شاوره رایگان با شماره تماس02634118 تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

تماس با ما

تهران و البرز

02634118

09123668058

banookaraj@gmail.com​

دسترسی سریع

قالیشویی بانو کرج

تماس با ما

درباره ما

سوالات متداول

رزرو آنلاین

ساعات کاری قالیشویی بانو کرج

قالیشویی بانو کرج همه روزه آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم است.

ساعات کاری دفتر مرکزی:

شنبه تا پنج شنبه  8 صبح تا 8 شب

جمعه از8 صبح تا 4 بعدازظهر

تماس با ما

تهران و البرز

02634118

09123668058

banookaraj@gmail.com​

آخرین مقالات

ساعات کاری قالیشویی بانو کرج

قالیشویی بانو کرج همه روزه آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم است.

ساعات کاری دفتر مرکزی:

شنبه تا پنج شنبه  8 صبح تا 8 شب

جمعه از8 صبح تا 4 بعدازظهر

0/5 (0 نظر)