قالیشویی در مهرویلا: خدمتی دیگر از قالیشویی بانو

بزرگترین و مجهزترین کارخانه قالیشویی در مهرویلا

قالیشویی در مهرویلا

قالیشویی در مهرویلا کرج

امروزه زندگی افراد بیش از پیش پرمشغله است و افراد به دنبال یافتن بهترین مراکز برای دریافت خددمات هستند. مهرویلا نیز یکی از مناطق کرج است که از این قاعده مستثنی نیست. قالیشویی به عنوان یکی از خدمات پرکاربرد لازم است که از استاندارهای بالایی برخوردار باشد. فرش ها به عنوان یکی از اصلی ترین آیکون های دکوراسیون منازل به توجه ویژه ای نیاز دارند. قطعا همه شما تجربه دریافت خدمات قالیشویی را داشته اید. انتخاب قالیشویی خوب در مهرویلای کرج هم با توجه به فعالیت مجموعه های مختلف در این محدوده کاری به نسبت دشوار است. قالیشویی مجاز بانو کرج برای رفاه حال مشتریان محترم ارائه کننده خدمات مبل شویی، نظافت منزل، رفوگری، شستشوی خوشخواب و قالیشویی در مهرویلا است.

خدمات قالیشویی بانو
شستشوی خوشخواب در کرج

شستشوی خوشخواب

قالیشویی در کرج

شستشوی فرش ماشینی

مبل‌شویی

قالیشویی در کرج

شستشوی فرش دستبافت

خدمات رفو و قالیشویی در کرج

رفوگری

رزرو آنلاین خدمات قالیشویی بانو
راه های تماس با مجموعه بانو
مهرویلا

02634118

مدیریت

09123668058

بهترین قالیشویی در مهرویلا

قالیشویی بانو کرج یکی از بهترین قالیشویی ها در مهرویلا کرج است.انچه قالیشویی مجاز بانو کرج را متمایز میکند عبارتند از:

  • تجهیزات پیشرفته:

این مجموعه از به روز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میکند. دستگاه های تمام اتوماتیک به دلیل کاهش دخالت نیروی انسانی در مراحل شستشو میزان اسیب به فرش را به حداقل ممکن میرساند. این مجموعه امکان بخارشویی فرش ها را هم به خدمات خود اضافه کرده است. 

  • نیروی متخصص:

شستشوی فرش ها کاری تخصصی است . عدم اطلاع از انواع الیاف بکار رفته در آن میتواند با انتخاب شوینده غیر مناسب باعث کدی فرش و یا آسیب شود. همچنین برخی از لکه هایی که بر روی فرش ها ایجاد میشوند نیازمند شوینده های مناسب خود هستند تا به طور کامل پاکسازی شوند.

  • مقرون به صرفه بودن هزینه ها

رضایت مشتریان ما برای مجموعه بانو کرج اولویت است. بنابراین خدمات ارائه شده در این مجموعه از بالاترین کیفیت برخوردار است. نسبت هزینه دریافتی به خدمات  دریافتی برای حفظ رضایت مشتریان کاملا مقرون به صرفه است.

  • ارتباط مستقیم با مدیریت

امکان ارتباط مستقیم با مدیریت مجموعه برای شما فراهم است. در صورت نیاز میتوانید با شمارهموجود در این صفحه با مدیریت مجموعه در تماس باشید.

نظرات مشتریان

معتبرترین قالیشویی در مهرویلا

قالیشویی بانو کرج به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های قالیشویی در مهر ویلا از دیدگاه مشتریان به عنوان معتبرترین قالیشویی مهر ویلا شناخته میشود. رزرو انلاینخدمات این مجموعه برای مشتریان عزیز شامل 20% تخفیف میباشد. مجموعه بانو کرج در تمامی روزهای سال از ساعت  هشت صبح تا هشت شب آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز میباشد.

قالیشویی مدرن یا سنتی؟

این سوالی است که برای بساری از افراد پیش می اید. قالیشویی به روشهای قدیمی بوسیله نیروی انسانی انجام میشود و کاری پر زحمت است. نیروی انسانی توانایی وارد کردن نیروی واحد و یکسان را برای شستشوی فرش ها ندارد پس ممکن است در اثر وارد شدن فشار بر بخش هایی از فرش ، فرش آسیب دیده و یا پاره شود.همچنین لکه های موجود بر روی فرش ممکن است رفع نشود.برخی از لکه ها مانند لکه های چربی به آسانی پاک نمیشوند. یکی دیگر از معایب روش سنتی پاکسازی نشدن کامل مواد شوینده از بین تار و پود فرش است. این مواد شوینده میتواند باعث پوسیدگی و کدر شدن رنگ فرش شود. موارد دیگری مثل ترکیب رنگ ها در فرش دستبافت نیز کیفیت فرش شما را پایین خواهد آورد. 

در شستشوی تمام اتوماتیک به دلیل عدم دخالت نیروی انسانی در شستشو، آبکشی و آبگیری فرش هیچ آسیبی نخواهد دید. لکه ها نیز با شوینده های مناسب رفع خواهد شد بنابراین شما اطمیان دارید که فرش شما کاملا تمیز و سالم تحویل خواهد شد.

قالیشویی بانو کرج در محدوده مهر ویلا آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم در مهر ویلا است. در صورت تمایل برای دریافت خدمات میتوانید با شماره های 02634118 تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

تهران و البرز

02634118

09123668058

banookaraj@gmail.com​

دسترسی سریع

قالیشویی بانو کرج

تماس با ما

درباره ما

سوالات متداول

رزرو آنلاین

آخرین مقالات

ساعات کاری قالیشویی بانو کرج

قالیشویی بانو کرج همه روزه آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم است.

ساعات کاری دفتر مرکزی:

شنبه تا پنج شنبه  8 صبح تا 8 شب

جمعه از8 صبح تا 4 بعدازظهر

تماس با ما

تهران و البرز

02634118

09123668058

banookaraj@gmail.com​

دسترسی سریع

قالیشویی بانو کرج

تماس با ما

درباره ما

سوالات متداول

رزرو آنلاین

ساعات کاری قالیشویی بانو کرج

قالیشویی بانو کرج همه روزه آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم است.

ساعات کاری دفتر مرکزی:

شنبه تا پنج شنبه  8 صبح تا 8 شب

جمعه از8 صبح تا 4 بعدازظهر

0/5 (0 نظر)