قالیشویی در باغستان کرج

بزرگترین و مجهزترین کارخانه قالیشویی در باغستان

قالیشویی بانو شعبه باغستان

کارخانه قالیشویی بانو یکی از با سابقه‌ترین کارخانه ها در زمینه قالیشویی در باغستان کرج است. بانو با سابقه چندین دهه فعالیت تخصصی در زمینه شستشوی فرش، موکت، مبل‌شویی، نظافت منزل، خاک‌گیری، ترمیم و رفوی فرش، لکه‌ برداری، خشکشویی تشک خوشخواب به همراه نیروهای مجرب و دستگاه های به روز آماده عرضه انواع خدمات به مشتریان محترم در تهران و کرج می باشد. 

دانش تخصصی در زمینه قالیشویی تمام مکانیزه، استفاده از شوینده‌هایی با بالاترین کیفیت به همراه نیروی ماهر امکان ارائه خدمات با بالاترین کیفیت را برای ما میسر نموده است و مفتخریم که باتوجه به نظرات شما عزیزان یکی از برترین قالیشویی‌ها در محدوده کرج هستیم. خدمات قالیشویی بانو در باغستان برای کلیه‌ی فرش های دست بافت، ماشینی، تابلوفرش، فرش ابریشم با بهترین کیفیت فراهم است.

ارزشمندترین دارایی قالیشویی بانو مشتریان آن هستند، در این راستا در تلاش هستیم تا با شفایت تعهدات و قیمتها و ارائه خدمات با کیفیت رضایت مشتریان خود را جلب نماییم. 

قالیشویی در باغستان کرج

خدمات قالیشویی بانو

شستشوی خوشخواب در کرج

شستشوی خوشخواب

نظافت منزل

قالیشویی در کرج

شستشوی فرش ماشینی

مبل‌شویی

قالیشویی در کرج

شستشوی فرش دستبافت

خدمات رفو و قالیشویی در کرج

رفوگری

راه های تماس با قالیشویی بانو
باغستان

02634118

مدیریت

09123668058

رزرو آنلاین خدمات قالیشویی بانو

فرش یکی از آیکون های اصلی و گران قیمت در دکوراسیون داخلی خانه در سراسر دنیا و مخصوصا در ایران هستند. بنابراین نگهداری و شستشوی آنها از اهمیت ویژه ای برخور دار است. با توجه به معایب روش سنتی در شستشوی فرش مانند عدم شستشوی یکنواخت، آسیب به فرش، مصرف بالای آب، تاثیر شرایط اب و هوایی بر خشک شدن فرش و … جایگزین کردن شستشوی مکانیزه بهترین راه برای حل این مشکلات است. 

مجموعه قالیشویی بانو در تلاش است تا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز و استفاده از مواد شوینده مرغوب خدماتی با بالاترین کیفیت را به شما مشتریان گرامی ارائه نماید.

لزوم شستشوی فرش ها به روش مکانیزه

بهترین قالیشویی در باغستان

قالیشویی مجاز بانو در باغستان کرج با بهره گیری از نیروی متخصص و ماشین آلات به روز خدماتی با بالاترین کیفیت را ارائه میکند. فرآیند تحویل گیری تا تحویل دهی فرش ها به دقت انجام میشود. اولین گام بعد از تحویل گرفن فرش ها در کارخانه خاک گیری و شناسایی نوع الیاف و لکه های موجود بر روی فرش است. شناسایی نوع الیاف و نوع لکه ها برای انتخاب شوینده مناسب بسیار مهم است. در مرحله بعد فرش ها به سالن شستشوی فرش هدایت میشود تا بوسیله دستگاه های تمام مکانیزه و تحت نظر کارشناسان شسته شود. 

بعد از شسته شدن فرش ها و اطمینان از پاک شدن تمامی لکه ها و عدم وجود مواد شوینده در فرش بعد از ابکشی، فرش ها وارد مرحله آبگیری شده و بوسیله دستگاه های کاملا پیشرفته آبگیری میشوند.  سپس فرش ها به سالن گرم خانه منتقل میشوند تا در مناسب کاملا خشک شده و زمینه رشد باکتریها در آن ایجاد نشود.

قالیشویی در باغستان کرج

نظرات مشتریان

0/5 (0 نظر)