قالیشویی در کرج

درباره قالیشویی بانو

درباره قالیشویی بانو

کارخانه بزرگ قالیشویی بانو

کارخانه بزرگ قالیشویی بانو با نیروهای زبده و باتجربه‌ی چندین‌ساله همیشه در تلاش است تا بهترین کیفیت را به بهترین شکل ممکن در اختیار مردم عزیز قرار دهد.

رفوگری انواع فرش در کرج
شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی
قالیشویی تمام اتوماتیک
نظافت منزل در کرج- مجموعه بانو

کارخانه قالیشویی بانو سه دهه پیش فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با ربع قرن تجربه در زمینه‌ی شستشوی انواع فرش‌های ماشینی و دستبافت توانسته تا کنون رضایت بیش از 100 هزار مشترک بالقوه را جلب نموده و در راستای هدف خود که رضایتمندی مشتریان است گام بزرگی بردارد و آن را محقق سازد.

مدیران بانو همگی از فعالان و تحصیلکرده‌های سِمت خود هستند و در تلاشند تا با کیفیت بیشتر، بخش مربوط به خود را اداره نمایند.
عقیده بنیان گذاران این مجموعه این است که به کارگیری نیروی متخصص و آموزش ضمن کار برای پرسنل لازمه کار است تا رضایتمندی مشتریان حفظ شده و ارتقا یابد. بنابراین تمامی همکاران در بخش‌های مختلف، در کلاس‌های آموزشی تخصصی شرکت می‌نمایند تا با بکارگیری شیوه‌های نوین، شایسته و برازنده‌ی بهترین قالیشویی تهران و البرز باشند.

تماس با مدیریت مجموعه در شرایط اضطراری

آسودگی خیال مشتریانمان برای ما بسیار مهم و ارزشمند است بنابراین در تمامی مراحل شستشوی فرش و یا مبلمان و خوشخواب در صورتی که احتیاج به برقراری ارتباط مستقیم با مدیریت بانو دارید می‌توانید با شماره مستقیم زیر تماس حاصل نمائید:

مدیریت مجموعه: 09123668058

مجموعه بانو به عنوان بهترین قالیشویی در تهران و کرج برای حفظ و ارتقای رضایتمندی مشتریان خود از دستگاه های تمام مکانیزه استفاده میکند.

 قالیشویی بانو امکان رزرو آنلاین و مشاوره رایگان را نیز برای مشتریان خود فراهم نموده است. ضمنا در صورت رزرو خدمات به صورت انلاین از تخفیفات این مجموعه بهره مند خواهید شد.

همواره از تمامی مردم عزیز می‌خواهیم تا با انتقادهای سازنده‌ی خود ما را در این امر مهم همیاری کنند. بدون نظرات کاربردی و مهم شما، رضایت کامل شما سروران، محقق نخواهد شد.
شما کاربران گرامی وب‌سایت می‌توانید از جدیدترین مقالات قالیشویی که برایتان تدارک دیده‌ایم و حاصل سال‌ها تجربه‌ی ما در این زمینه است، استفاده کنید.
 
 
 
قالی شویی اتوکاتیک و حرفه ای بانو

انتقادات و پیشنهادات:

بهترین روش برای بهترین شدن ، اجرا کردن انتقادات و پیشنهادات مردم بزرگوار است. ما را یاری نمائید.
شماره پیامک شرکت:
100033529029