قالیشویی در مهرشهر

بزرگترین و مجهزترین کارخانه قالیشویی در مهرشهر

قالیشویی در مهرشهر کرج

قالیشویی بانو کرج، یکی از معروفترین و بهترین قالیشویی های منطقه عظیمیه در کرج است. این مجموعه با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه شستشوی فرش دستبافت، ماشینی، شستشوی تابلوفرش، فرش ابریشم و گل ابریشم، موکت، نظافت منزل، شستشوی خوشخواب و خدمات رفوگری آماده ارائه خدمات برای مشتریان مهر شهر، گلشهر، عظیمیه، باغستان، حصارک و سایر مناطق میباشد. این قالیشویی به دلیل برخورداری از تجهیزات و تکنولوژی مدرن و تیمی مجرب و حرفه ای، مورد اعتماد و رضایت بسیاری از مشتریان خود قرار گرفته است.

قالیشویی در مهرشهر

خدمات قالیشویی بانو

شستشوی خوشخواب در کرج

شستشوی خوشخواب

نظافت منزل

قالیشویی در کرج

شستشوی فرش ماشینی

مبل‌شویی

قالیشویی در کرج

شستشوی فرش دستبافت

خدمات رفو و قالیشویی در کرج

رفوگری

راه های تماس با قالیشویی بانو
مهرشهر

02634118

مدیریت

09123668058

رزرو آنلاین خدمات قالیشویی بانو

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

تاریخ درخواست خدمات*

نکات انتخاب قالیشویی خوب در مهرشهر

انتخاب قالیشویی خوب در کرج و سایر مناطق کاری نسبتا دشوار است. باید بدانید که مجموعه های غیر مجاز قالیشویی ممکن است به فرش های شما لطمه وارد کنند.بنابراین برای انتخاب قالیشویی مطمئن در کرج به نکات زیر توجه کنید:

  • تجهیزات مدرن و تکنولوژی پیشرفته

قالیشویی بانو کرج با بکارگیری تجهیزات و تکنولوژی مدرن، قادر است بهترین خدمات را در زمینه شستشوی فرش و موکت ارائه دهد. در این قالیشویی از ماشین های شستشوی پیشرفته استفاده می شود که توانایی شستشوی فرش و موکت را به صورت کامل و با دقت بالا دارا هستند. همچنین قالیشویی بانو، از تجهیزات و مواد شیمیایی با کیفیت و مجاز استفاده می کند که در اثر شستشو، ضرری به فرش یا موکت شما وارد نمی کند.

  • تیمی مجرب و حرفه ای

تیم شستشوی فرش و موکت قالیشویی بانو، از افرادی با تجربه و حرفه ای تشکیل شده است که با دانش کافی در زمینه شستشوی فرش و موکت، به شما خدماتی با کیفیت ارائه می دهند. همچنین تیم این قالیشویی، با بهره گیری از تجربیات چندین ساله خود، می تواند بهترین راهکارها را در زمینه شستشوی فرش و موکت پیشنهاد دهد.

  • قیمت مناسب

یکی از مزایای قالیشویی بانو، قیمت مناسب آن است. با توجه به کیفیت خدمات بانوکرج است.

  • ایجاد برنامه زمانبندی مطابق نظر شما

مجموعه بانو در تمامی روزهای هفته آماده ارائه خدمات میباشد. بنابراین میتوانید در هر زمان با ما تماس بگیرید و بعد از سفارش خدمات زمان اخذ و تحویل فرش هایتان را باتوجه به برنامه خود در تمامی روزهای هفته حتی ایام تعطیل تعیین کنید.

بهترین قالیشویی مهرشهر

مجموعه بانو کرج ارائه کننده خدمات مبلشویی، شستشوی خوشخواب، رفوگری، نظافت منزل و شستشوی قالی در مهرشهر و سایر نقاط کرج میباشد و طبق نظرات ثبت مشتریان بهترین قالیشویی مهرشهر میباشد. این مجموعه با بهره یری از تجهیزات مدرن، شوینده های مناسب و نیروی مجرب و آموزش دیده در تلاش است تا به لاترین کیفیت را به صورت کاملا مقرون به صرفه ارائه نماید. پرسنل این مجموعه دوره های تخصصی برای شناخت انواع الیاف فرش و همینطور انواع لکه ها و روشهای رفع آنها دیده اند و به راحتی و بدون آسیب به بافت پارچه و فرش میتوانند لکه ها را از میان بردارند. توجه داشته باشید که این مجموعه خدمات مبلشوییی در کرج خود را نیز در محل ارائه میکند و فقط کافیست که با قالیشویی بانو از طریق شماره 02634118 تماس گرفته و یا فرم رزرو آنلاین را پر کنید تا پرسنل ما با شما تماس بگیرند. ضمنا اگر درخواست خدمات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید میتوانید از 20% تخفیف بهره مند شوید.

نظرات مشتریان

0/5 (0 نظر)