مبل شویی در کرج

نظافت مبل شما توسط تیم ما

در گذشته نظافت منازل بر عهده خود صاحب خانه می بود. اما امروزه به دلیل مشغله های فراوان کاری این موضوع توسط افراد مجرب و قابل اطمینان انجام می شود. نظافت مبلمان نیز از این نظر استثنا نیست.
و تقریبا تمامی افراد به دنبال استخدام افرادی خبره برای انجام امور نظافتی خود هستند. نظافت مبلمان نیازمند ابزار خاصی می‌باشد. زیرا خیس کردن مبلمان و شستشوی آن در نهایت نیاز به خشک کردن آن دارد. برای خشک کردن مبلمان نیاز به ابزار شستشوی HWE یا خشکشویی مبلمان است. خشک کردن مبلمان اهمیت ویژه‌ای دارد زیرا اگر مبلمان به درستی خشک نشود می‌تواند محل بسیار مناسبی برای رشد و نمو انواع بیماری ها باشد.

درخواست نظافت مبلمان و منزل را می‌توانید به صورت آنلاین ثبت کنید

امروزه نظافت مبلمان توسط نظافتچیان حرفه‌ای جایگاه خود را میان مردم باز کرده است. مبل شویی برای یک خانواده سالم امری ضروری و اساسی است. قالیشویی بانو برای رفع نیاز مشتریان خود در کرج. سرویس مبلشویی در منازل را فراهم نموده است. مبلشویی بانو تقریبا تمام امور نظافت مبلمان را انجام می‌دهد. برای اینکار کافی است مشخصات خود را در فرم مورد نظر ثبت کرده و خدمت مبل شویی را انتخاب کنید.

نظافت و اهمیت آن

اهمیت نظافت مبلمان بسیار بالا است. زیرا ما تقریبا همیشه بر روی مبلمان خانه می‌نشینیم و با آن در ارتباط هستیم. بنابراین این خیلی مهم است که شستشوی مبلمان را جدی بگیریم. مبلمان همانند فرش‌ها به نوعی مانند فیلتر هوا عمی می‌کنند و گرد و خاکی که در هوا وجود دارند را در خود گیر انداخته و آن را فیلتر می‌کنند. از سویی دیگر مبلمان خانه امنی برای انواع سوسک‌ها و حشرات ریز هستند. بنابراین بهترین راه حل خلاصی از دست آن‌ها استفاده از خدمات مبل شویی بانو است. اینکار باعث می‌شود که سوسک‌ها و حشراتی که زیر روکش مبلمان جا خوش کرده‌اند در اثر بخار و گرمای ناشی از سیستم HWE بمیرند و مبلمان ضد عفونی شوند.

چرا قالیشویی بانو را برای نظافت خانه خود انتخاب کنم؟

ابزارآلات مناسب و حرفه‌ای

هرکاری نیاز به ابزار حرفه‌ای مناسب برای اینکار دارد. نظافت در خانه هم از اینکار مستثنی نیست. شستشوی پرده، مبلمان، خوشخواب و موکت بدون ابزار مناسب مکان پذیر نیست.

نظافتچی قابل اطمینان

مسئولیت پذیر بودن و قابل اطمینان بودن نظافتچیان برای ما اهیمت ویژه‌ای دارد. به همین دلیل ما این افراد را به صورت ویژه‌ای گزینش می‌کنیم. تا بهترین افراد برای نظافت منازل را به مشتریان خود ارسال کنم.

چون ما همه فن حریفیم

شما نیازی به نگرانی بابت شستشوی فرش، مبلمان، موکت یا حتی پرده و خوشخواب ندارید. ما تمام اینکارها را انجام می‌دهیم. زیرا که ابزار مود نیاز برای اینکار را در اختیار داریم.

سوالات شما در رابطه با مبل شویی

مبل شویی در کرج

خیلی اوقات فقط استخدام یک نظافتچی برای شما کافی نیست! استفاده از خدماتی نظیر مبل شویی و موکت شویی با استفاده از ابزارهای پیشرفته قالیشویی بانو می‌تواند خیلی سریع و بدون دردسر و با هزینه ناچیزی صورت گیرد. بنابراین اگر می‌خواهد در امر شستشو و ضد عفونی کردن موکت و مبلمان خود کاری انجام دهید در زندگی امروزی مبلمان یکی از لوازم اساسی هر خانه‌ ای محسوب می شوند ولی تمیز کردن آنها بسیار دشوار است. این موضوع بیشتر در مورد مبلمان چرمی و یا با رنگ های روشن صادق است. زیرا در اینگونه مبلمان، آثار لکه و چربی بیشتر از انواع دیگر نمود می کند.

مراحل مبلشویی و انجام شستشو و خشک کردن مبلمان در منزل به صورت زیر هستند:

  • ابتدا به دقت همه نقاط مبل را جارو می‌کنیم. نقاط گوشه را با دقت بالاتری جارو می‌شوند تا همه ذرات ریز گیر کرده در این نقاط بطور کامل نظافت شوند.
  • مبل ها توسط فرچه مخصوص و مواد شوینده مناسب که موجب رنگ بری مبل نمی شوند، شسته می‌شوند.
  • توسط دستگاه آبگیری مخصوص فرآیند خشک کردن مبل انجام شود.
خشک کردن مبل باید حتماً توسط دستگاه های مخصوص این کار انجام شود. به یاد داشته باشید که ماندن رطوبت در مبل به معنای پوسیدگی سریع تر در آن است و این یعنی، در مدت کوتاه تری مجبور به تعویض مبلمان خانه خواهید شد. بطور کلی می توان گفت تعرفه شستشوی مبل در منزل مبل شویی در منزل به عوامل مختلفی مانند تعداد، نوع، جنس و نوع رویه مبلمان بستگی دارد. اگر تمایل به شستشوی مبلمان خود دارید، می توانید همین حالا با شماره هایی که در بخش “تماس با ما” وجود دارند تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. قالیشویی بانو در کرج با بیش از 10 سال سابقه پاکیزگی مبلمان شما را تضمین می کند.