قالیشویی بانو شعبه کرج

بزرگترین و مجهزترین کارخانه قالیشویی در کرج

قالیشویی بانو شعبه کرج

درباره قالیشویی بانو شعبه کرج

قالیشویی بانو بهترین خدمات در زمینه شستن فرش،رفوع گری،غبارریزی و… برای تمام ساکنان کرج ارائه می دهد. موضوعی که براساس نظرسنجی های صورت گرفته از مشتریان و حتی همکاران ما می باشد. 

راه های تماس با قالیشویی بانو شعبه کرج

شاهین ویلا

02634118

مدیریت

قالیشویی بانو شعبه کرج

کارخانه قالیشویی بانو واقع در کرج با استفاده از جدیدترین دستگاه های روز دنیا، شستشوی فرشهای ماشینی دستبافت و ابریشم را با بهترین کیفیت و صد درصد بدون چروکی و پارکی با تمیزترین شکل ممکن به شما شهروندان محترم ارائه میکند. میزان رضایتمندی مشتریان در تمام مناطق کرج این افتخار را نصیب ما کرد تا برترین کارخانه قالیشویی در کرج از دیدگاه شما عزیزان باشیم.

معرفی خدمات قالیشویی بانو کرج

کجا فرش هایمان را بشوییم؟

با افزایش دما و کاهش میزان بارندگی، به منظور حفظ تعادل آب مورد نیاز کشورها، بهتر است فعالیت هایی که باعث استفاده بی مورد از آب می شود را کنار گذاشت. یکی از آنها شست و شوی فرش در منزل است. خدمات قالیشویی بانو واقع در کرج به منظور دستیابی به فرش هایی پدید آمده است که می توان آنها را در محیطی استریل تر و با استفاده از آب کمتر فرش را شست و شو داد. نحوه شستشوی قالیشویی مهم است.

فرش ها پس از تحویل گرفتن توسط خدمات قالیشویی به شرکت آورده می شوند. در آنجا گرد و غبار با آخرین تکنولوژی پاک می گردد. همچنین هرگونه لکه را روی فرش تشخیص داده و تمیز می کنند. برای نظافت منطقه ای، فرش ها را به اتاق های شست و شو می برند و با آب کافی خیس می کنند. سپس با شامپوهای مخصوص فرش که با توجه به انواع نخ انتخاب می نمایند، فرش های شما را تمیز می کنند. شامپو فرش های مورد استفاده در قالیشویی از داروهای طبیعی و شیمیایی مورد تایید وزارت بهداشت تشکیل شده است.

سامانه پیام کوتاه انتقادات و پیشنهادات:

100033529029 

تهران – البرز