قالیشویی در کرج
خانه / شستشوی فرش / چطور یک قالیشویی مناسب را انتخاب کنیم؟

چطور یک قالیشویی مناسب را انتخاب کنیم؟

چطور یک قالیشویی مناسب را انتخاب کنیم؟
چطور یک قالیشویی مناسب را انتخاب کنیم؟
چطور یک قالیشویی مناسب را انتخاب کنیم؟

انتخاب یک شرکت قالیشویی فراتر از پیدا کردن یک شماره و تماس گرفتن با آن است. فرش و موکت شما یکی از مهمترین عناصر خانه شماست، بنابراین بهتر است همیشه به دنبال یک تیم حرفه‌ای برای مراقبت از آن باشید. موارد زیر را برای انتخاب بهترین قالیشویی در نظر داشته باشید.

  • به چه روشی شستشو انجام می‌شود؟

اینکه در شست وشوی فرش و موکت از چه روشی استفاده می‌کنید، می‌تواند تأثیر زیادی روی شرکتی که انتخاب می‌کنید داشته باشد. اگر از روش بخارشویی یا خشک شویی استفاده کنید، زمان خشک شدن به حداقل می‌رسد و موکت، فرش و یا قالی بلافاصله بعد از شستشو، آماده استفاده است. بعضی از روش‌ها دارای مواد شیمایی قوی هستند و بعضی دیگر از روش‌ها از قدرت بخار یا آب داغ برای شست و شو استفاده می‌کنند. این روش‌ها بنابر نوع جنس موکت و فرش می‌تواند متفاوت باشد. با تماس با امور مشترکین این شرکت‌ها در این رابطه مشورت بگیرید.

بیشتر بخوانید: چگونه فرش های نفیس را شستشو دهیم؟

  • نزدیکی به محل و کیفیت

همواره دیده می‌شود که مشتریان شستشوی قالی، نزدیک‌ترین قالیشویی به محل زندگی خود را ترجیح می‌دهند اما این مورد همواره کار صحیحی نیست. چه تضمینی وجود دارد که یک قالیشویی قابل اعتماد در نزدیکی شما وجود داشته باشد! ما به شما توصیه می‌کنیم که از خانواده و دوستان خود در رابطه با این خدمات که قبلا استفاده کرده‌اند سؤال کنید تا بتوانید بهترین مرکز را در منطقه‌ای که زندگی می‌کنید بیابید.

  • قیمت خدمات

هرگز قیمت کمتر را ملاک قرار ندهید. قیمتی که در تبلیغات می‌بینید می‌تواند فقط یک قیمت پایه باشد. در اکثر موارد این قیمت‌ها شامل موارد اضافه‌ای نیز خواهند شد. وقتی با یک قالیشویی تماس می‌گیرید در مورد قیمت‌ها و خدمات اضافه آن‌ها که می‌تواند هزینه‌های اضافه‌ای را در بر داشته باشد، سؤال کنید. از نکات مهمی که می‌توانید از آنان بپرسید این است که آیا آن‌ها لوازمتان را در صورت لزوم جابه جا می‌کنند؟ مثلا برای شستشوی فرشی که زیر مبلمان قرار دارد، باید خودتان آن را جابجا کنید یا کارکنان؟ آیا برای خدمات حمل و نقل و جابه جایی، هزینه اضافه‌ای دریافت می‌کنند؟

  • انتخاب یک قالیشویی معتبر

وقتی که شما یک شرکت ارائه‌دهنده خدمات مرتبط با فرش و موکت را انتخاب می‌کنید، در واقع به غریبه‌ها اجازه می‌دهید که وارد خانه شما بشوند. استفاده از خدمات شرکت‌های معتبر این اطمینان را به شما می‌دهد که کارکنان این مراکز به دلیل اعتبار آن‌ها قابل اعتماد هستند. یک قالیشویی معتبر همواره در قبال رفتار کارکنان خود مسئول بوده، بنابراین همواره به دنبال کارکنان مسئولیت‌پذیر و قابل اعتماد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *