قالیشویی کرج عظیمیه | اشتباهات رایج هنگام شستشوی فرش

1. وقتی فرش کاملا کدر و کثیف شد با یک شرکت شستشو تماس می‌گیریم.
این اشتباه رایج کار شستشوی فرش را دشوار می‌کند؛ مخصوصا اگر انتظار داشته باشیم که فرش ما مثل روز اول تازه شود.
بهتر است تأثیر زباله‌های جمع‌شده در فرش را که راه رفتن روی آن‌ها می‌تواند منجر به فرسودگی و از بین رفتن رنگ آن شود نادیده نگیریم. استفاده روزانه از جاروبرقی روش خوبی برای نگهداری فرش است، اما به تنهایی برای از بین بردن کثیفی‌ها پس از استفاده‌ی طولانی مدت کافی نیست.
پیشنهاد می‌شود برای از بین بردن لکه ها و گردوخاک جمع‌شده و موجودات ریزی که در فرش پنهان شده‌اند، فرش را به صورت سالانه و توسط شرکت‌های متخصص و معتبر تمیز نمایید. شستشوی منظم فرش طول عمر آن را افزایش داده و احتمال بازگشت رنگ آن و نو شدن، از بین رفتن لکه‌ها و بهبود کیفیت هوای داخل منزل را افزایش می‌دهد.

2. فرشی کثیف است که پر از لک و چرک باشد.
فرش بدون لکه به چشم ما فرشی تمیز می‌آید؛ چرا که در چنین شرایطی نمی‌توانیم هزاران ذره‌ی ریز گردوخاک و موجودات ریز پنهان در آن را ببینیم.
قطعا مقدار زیادی پس‌ماند شیمیایی، ذرات ریز گردوخاک که از دمپایی و لباس و دریچه‌ی کولر خارج می‌شوند و موجودات ریزی همچون کنه‌ی گردو غبار، قارچ و باکتری در پرز انواع فرش و قالی و به خصوص فرش‌های موجود در مراکز تجاری جمع شده است.
چنین ذراتی با چشم غیرمسلح دیده نمی‌شوند و ثابت شده که قرارگیری درازمدت در معرض این آلاینده‌های هوای داخلی به خصوص گردو خاک و کنه‌ی گردوغبار می‌تواند منجر به مشکلات پوستی و تنفسی در افراد با سابقه‌ی حساسیت‌های مزمن مانند آسم، رینیت (التهاب مخاط بینی) و اگزما شود.
استفاده مداوم از جاروبرقی و خدمات شرکت‌های شست و شو بطور سالانه برای حفظ بهداشت فرش و کاهش تجمع گردوخاک و میکروب‌ها در آن امری ضروریست. نگهداری مناسب از فرش کیفیت هوای داخلی را بهبود بخشیده و منجر به سلامت محیط زندگی و کار می‌شود.

قالی شویی در عظیمیه کرج

اگر ساکن عظیمیه کرج هستید و در گوگل به دنبال بهترین قالیشویی کرج عظیمیه می‌گردید، پیشنهاد می‌کنیم کارخانه قالیشویی بانو را امتحان کنید. اعتبار ما اتفاقی نیست!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *