بهترین قالیشویی فردیس کرج | قالیشویی ارزان در کرج

همه ما دوست داریم تا در محیطی پاکیزه و عاری از هر گونه میکروب و باکتری زندگی کنیم تا از ابتلا به انواع بیماری‌ها دور بمانیم. برای داشتن محیطی سالم، نظافت مرتب فرش‌ها بسیار حیاتی است. تمیز کردن فرش‌ها با جارو برقی کمک شایانی به از بین بردن انبوه آلودگی‌ها از فرش می‌کند و بر کیفیت هوای اتاق تأثیر مثبتی می‌گذارد.
استفاده از مواد شیمیایی در هنگام شستن فرش و وجود گرد و غبار، حشرات ریز و موی حیوانات خانگی در میان تار و پود فرش‌ها با کوچکترین ضربه و تکانی در هوا پخش می‌شوند و از طریق سیستم تنفسی وارد بدن افراد می‌شوند. این ذرات ریز نقش مهمی در ابتلای فرد به انواع بیماری‌های تنفسی مانند آسم دارند و همواره باید در از بین بردن آن‌ها از سطح فرش کوشید تا از کیفیت هوای اتاق نکاهند. از جمله مشکلاتی که با تنفس این هوای آلوده برای اعضای خانواده ایجاد می‌شوند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
1- سوزش و خارش پوستی
2- سردرد
3- سرفه های بی دلیل
4- گلودردهای پی در پی
5- خستگی و ضعف
6- سوزش چشم
7- قرمزی چشم
8- سوزش و تحریک بینی
9- تنفس سخت

بعضی از الیاف فرش‌ها نیز معمولاً از مواد شیمیایی ساخته می‌شوند که می‌توانند در فضای اتاق پخش شوند و برای سلامتی افراد مشکلاتی را ایجاد کنند. الیاف پدینگ و چسبی که جهت نصب فرش‌ها در اتاق‌ها استفاده می‌شوند از جمله همین مواد شیمیایی بوده و موادی تحریک‌کننده را در هوا پخش می‌کنند که می‌توانند برای سلامتی افراد مضر باشند.
 
برای کاهش میزان آلاینده‌های فرش:
– همواره سعی کنید تا فرش های خود را به بهترین نحو ممکن نظافت کنید.
– شستشوی عمیق فرش در یک قالیشویی مجهز می‌تواند به از بین بردن آلاینده های فرش کمک کند.
– اگر فرشی نو خریداری نموده‌اید، سعی کنید آن را در فضای آزاد از لول و کاور خارج کنید.
– از چسب‌هایی برای نصب فرش استفاده کنید که میزان انتشار موادشان پایین باشد.
– پس از نصب، مدتی در منزل نمانید تا با تهویه مناسب، تمام مواد مضر منتشر شده در هوای اتاق از آن خارج شود.

قالیشویی ارزان در کرج

قالیشویی بانو که تحت عنوان بهترین قالیشویی فردیس کرج شناخته شده است، مجری انواع خدمات مرتبط با صنعت قالی شویی کشور، با بکارگیری متخصصینی زبردست و باتجربه و ماشین آلاتی مدرن، شستشوی فرش‌های شما را با بالاترین کیفیت تضمین می‌کند. اگر می‌خواهید فرش خود را به یک شرکت مناسب بسپرید، می‌توانید با ثبت سفارش بصورت آنلاین در وبسایت بانو و یا بصورت حضوری و تلفنی، تاریخ و زمان مورد نظرتان را رزرو نمایید. همچنین شما می‌توانید از طریق بخش «تماس با ما» با کارشناسان متخصص این شرکت تماس گرفته و مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *