شماره تماس

91002728 -02634118

شستشوی فرش توسط قالیشویی بانو در شاهین ویلا
شستشوی فرش توسط قالیشویی بانو در شاهین ویلا

قالیشویی بانو: نقش فرش و موکت در جذب گرد و غباری که وارد خانه‌های ما می‌شوند

همیشه پرزحمت‌ترین بخش هر خانه تکانی‌ای، شستن فرش، موکت و مبلمان است. خانه‌هایی که در آن‌ها کودکان یا حیوانات خانگی زندگی می‌کنند عموما بیشتر به شست و شوی لوازم زیر پا نیاز پیدا می‌کنند، زیرا این موضوع طبیعی است که کودکان و حیوانات هرگز به شستشوی فرش یا موکت فکر نکنند و به آن اهمیتی ندهند! به این ترتیب این کالاهای گستردنی میزبان بسیاری از کثیفی‌ها می‌شوند که تمیز کردن آن‌ها شاید به همین راحتی‌ها نباشد.

 

شستشوی فرش در قالیشویی بانو در شاهین ویلا

 

حتی گرد و غباری که ما از محل کار به خانه می‌آوریم نیز در نهایت در فرش و موکت و مبلمان خانه گیر می‌افتند. تحقیقات نشان می‌دهد که بیش از 80 درصد گرد و غباری که به خانه راه پیدا می‌کند توسط خود ما به داخل وارد می‌شود. همچنین فرش‌ها مانند فیلتر هوا هستند، آلودگی‌ها و گازهای سمی‌ای که در هوا به صورت معلق هستند توسط فرش و موکت جذب شده و از تراکم ذرات معلق در هوا می‌کاهند. بنابراین هوای خانه‌هایی که دارای فرش و موکت هستند عموما تمیزتر از هوای خانه‌هایی است که فاقد فرش یا موکت هستند. اما بعد از مدتی که مقدار این ذرات گیر افتاده در فرش و موکت زیاد شد، باید به فکر نظافت آن باشیم. تمیزکاری این لوازم هم دردسرهای خاص خود را دارد و زمان زیادی نیز باید صرف آن کرد. از طرفی شست و شوی آن در فاضی آپارتمان‌نشینی امروزه‌ی شهرها امکان‌پذیر نیست.

اگر در شاهین ویلا زندگی می‌کنید و به دنبال یک سرویس معتبر و حرفه‌ای در زمینه شستشوی لوازم خانه می‌گردید همین حالا با امور مشترکین قالیشویی بانو در شاهین ویلا تماس بگیرید. شاهین ویلا از مناطق شمالی کرج به حساب می‌آید که گوهردشت، باغستان و حصارک در اطراف آن واقع شده‌اند. از خیابان‌های مهم شاهین ویلا می‌توان خیابان اصلی شاهین ویلا را نام برد که به صورت یک‌طرفه بوده و دارای خط ویژه مخصوص اتوبوس‌رانی نیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *