قالیشویی در کرج

نظافت منزل در کرج

خدمات نظافتی بانو

نظافت خانه شما توسط تیم ما

در گذشته نظافت منازل بر عهده خود صاحب خانه می بود. اما امروزه به دلیل مشغله های فراوان کاری این موضوع توسط افراد مجرب و قابل اطمینان انجام می شود. نظافت مبلمان نیز از این نظر استثنا نیست.

اطمینان مهمترین نکته در این رابطه است. زیرا وقتی شما فردی را ماموی می کنید که برای نظافت خانه شما وارد خانه‌تان شود. در واقع به او این اجازه را می‌دهید که وارد بخشی از زندگیتان شود. به همین دلیل افرادی که برای اینکار انتخاب می‌شوند باید سالم و درستکار باشند.
افراد قالیشویی بانو در کرج به صورت گزینشی توسط مدیریت قالیشویی بانو انتخاب شده‌اند. این افراد از میان افراد با مسئولیت انتخاب می‌شوند تا عملیات نظافت منزل مشتریان ما به درستی اجرا گردد.
امروزه نظافت به یک شغل حرفه‌ای و اصولی تبدیل شده‌ است. کافی است یکبار از تیم نظافت قالیشویی بانو در کرج کمک بگیرید تا خودتان تفاوت نظافت حرفه‌ای را احساس کنید.

نظافت منزل در کرج - مجموعه بانوکلین

درخواست نظافت خانه و منزل را می‌توانید به صورت آنلاین ثبت کنید

امروزه نظافت منازل توسط نظافتچیان حرفه‌ای جایگاه خود را میان مردم باز کرده است. نظافت برای یک خانواده سالم امری ضروری و اساسی است. قالیشویی بانو برای رفع نیاز مشتریان خود در کرج. سرویس نظافت در منازل را فراهم نموده است. قالیشویی بانو تقریبا تمام امور نظافت را انجام می‌دهد. از نظافت دیوار و سقف و شیشه‌ها گرفته تا شستشوی مبلمان و موکت. کافی است که از طریق سیستم رزرو آنلاین درخواست خود را ثبت بفرمایید. برای اینکار کافی است مشخصات خود را در فرم مورد نظر ثبت کرده و خدمت نظافت منزل را انتخاب کنید.
خدمات نظافت منزل در کرج- خدمات نظافتی کیج

نظافت و اهمیت آن

ما ایرانی ها هر سال یکبار به نظافت کلی خانه خود می‌پردازیم و اسطلاحا به آن خانه تکانی می‌گوییم. خانه تکانی هر ساله باعث می‌شود که کثیفی‌هایی که در نقاط کور و غیر قابل دسترس قرار دارند، ازبین بروند. خانم‌های خانه دار در گذشته از افراد نزدیک برای امر خانه تکانی کمک می‌گرفتند، اما اکنون به دلیل مشغه فراوان افراد این امر ممکن نیست. به همین دلیل بسیاری از افراد تلاش می‌کنند که فردی را برای اینکار به مدت یک یا چند روز استخدام کنند. در فرهنگ اسلامی نیز نظافت جایگاه ویژه‌ای دارد و توسط بزرگان دین بسیار توصیه شده است. در این رابطه می‌توان به حدیث‌ها و آیات مختلف قرآن اشاره نمود. برای مثال غسل و وضو گرفتن نمونه‌ای از نظافت روزمره توصیه شده در اسلام است.

چرا قالیشویی بانو را برای نظافت خانه خود انتخاب کنم؟

ابزارآلات مناسب و حرفه‌ای

نظافت منزل حرفه ای با ماشین آلات به روز

هرکاری نیاز به ابزار حرفه‌ای مناسب برای اینکار دارد. نظافت در خانه هم از اینکار مستثنی نیست. شستشوی پرده، مبلمان، خوشخواب و موکت بدون ابزار مناسب مکان پذیر نیست.

نظافتچی قابل اطمینان

نظافتچی خانم و آقا برای نظافت منزل کرج

مسئولیت پذیر بودن و قابل اطمینان بودن نظافتچیان برای ما اهیمت ویژه‌ای دارد. به همین دلیل ما این افراد را به صورت ویژه‌ای گزینش می‌کنیم. تا بهترین افراد برای نظافت منازل را به مشتریان خود ارسال کنم.

چون ما همه فن حریفیم

ارائه کلیه خدمات نظافت منزل در کرج

شما نیازی به نگرانی بابت شستشوی فرش، مبلمان، موکت یا حتی پرده و خوشخواب ندارید. ما تمام اینکارها را انجام می‌دهیم. زیرا که ابزار مود نیاز برای اینکار را در اختیار داریم.

سوالات شما در رابطه با نظافت منزل

چرا باید نظافت خانه را جدی گرفت؟

نظافت خانه مستقیما به روحیه و سلامتی انسان مرتبط است. با رعایت نطافت می‌توانیم افسردگی را از افراد خانواده دور کرده و روحیه تازه‌ای را به خانه و خانواده خود ببخشیم. در خانه موارد بسیاری وجود دارند که در طول زمان دچار آلودگی شده و نیاز به تمیزکاری دارند. مواردی که باید در نظافت منازل مد نظر داشته باشیم را می‌توانیم به موارد زیر تقسیم کنیم :

 1 – شستشوی فرش و موکت:  فرش و موکت در بین متخصصین به عنوان فیلتر هوا شناخته می‌شوند زیرا تمام گرد و غباری که در هوای خانه وجود دارد یا اینکه از بیرون به داخل خانه می‌آوریم می‌توانند در درون فرش یا موکت پنهان شوند. بنابراین طبیعی است که بعد از مدتی باید فرش یا موکت را شستشو کرد.

  • این خیلی خوب است که فرش یا موکت مانند فیلتر هوا عمل می‌کنند. به این صورت خاک اضافی وارد شش‌های ما نمی‌شود. اما اگر فرش و موکت از خاک اشباع شوند می‌توانند خودشان برای سلامتی مضر باشند. در این صورت بهترین کار این است که آنها را بشوییم. برای اینکار می‌توانیم از خدمات قالیشویی بانو در کرج استفاده کنیم.
  • شستشوی فرش در محل کارخانه انجام می‌شود. به همین دلیل قالیشویی بانو ترتیبی داده است که  فرشهای مشتریان را بتوان از خانه به راحتی به کارخانه انتقال داد.
  • موکت عموام توسط دستگاه‌های خشکشویی در محل مشتری انجام می‌شود
  1. شستشوی مبلمان: مبلمان نیز مانند فرش و موکت می‌تواند منبع گرد و غبار باشد که باید حتما به صورت دوره‌ای شسته شود.
  2. شستشوی آشپزخانه:  آشپزخانه یکی کثیف‌ترین نقاط خانه است. گاز، هود، یخچال، سینک و لباسشویی یا ظرفشویی در آشپزخانه قرار دارند و تمیز کردن آن‌ها زما بسیار زیادی را می‌برد.
  3. شستشوی پرده‌ها: پرده‌ها یکی دیگر از فیلترهایی هستند که در خانه به عنوان فیلتر هوا عمل می‌کنند. این فیلترهای زیبا نیز باید به صورت دوره‌ای تمیز شوند.
  4. شستشوی سرویس بهداشتی: اینکه ما شستشوی سرویس بهداشتی را در گزینه آخر می‌آوریم از اهمیت ان کم نمی‌کند. معمولا سرویس‌های بهداشتی حداقل ماهی یک بار به نظافت نیاز دارند. معمولا اعضای خانواده خودشان این موضوع را رعایت کرده و سرویس بهداشتی را تمیز نگاه می‌دارند. اما بقیه لوازم نقاط خانه عموما به حال خود رها می‌شوند تا زمان خانه تکانی فرا رسد.

آخرین مقالات نظافت در منزل