برای خانم‌های خانه‌دار و خانواده‌ها این سؤال ایجاد می‌شود که فرش‌ها باید در طول سال چند بار شسته شوند؟ آیا استاندارد خاصی در این مورد وجود دارد و یا این که صرفاً شستشو درباره فرش کافی بوده و نیاز است که حتماً فرش را به قالیشویی بسپاریم.
در پاسخ به تمام این سؤالات باید عرض کنیم که بله نیاز است حتماً فرش به طور متوسط پیشنهاد می‌شود حداقل سالی یک‌بار فرش‌های خود را به قالیشویی بسپارید. در مقابل شرکتی را انتخاب کنید که عملیات گندزدایی و شستشو را به‌صورت مکانیزه و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌دهد.
 

 
زمان مناسب شستشوی فرش

 

اگر شما در منزل کود خردسال دارید مطمئناً فرش‌های شما بیشتر در معرض کثیف شدن می‌باشند. کودکان خردسال مانند شما توجهی به نظافت محل خود ندارند و این موضوع باعث می‌شود انواع لکه‌های آبمیوه، شیر و یا جوهر و … را روی فرش شما به وجود بیاورند.
اگر جزو خانواده‌هایی هستید که رفت‌وآمد زیادی در منزل شما می‌شود، فرش‌های شما هم نیز بیشتر در معرض آلوده شدن قرار می‌گیرد. با یک مشاهده کلی و بررسی توسط خود شما می‌توانید تشخیص این را بدهید که فرش‌های شما نیاز به شستشو دارند. عموماً در این شرایط پیشنهاد می‌شود سالی دوباره فرش خود را بشویید.

 

برای استعلام قیمت قالیشویی میتوانید اقدام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *