یکی از مواردی که معمولاً افراد پس از مدتی با آن مواجه می‌شوند. رفو و اصلاح بافت انواع فرش است. البته که فرش‌ها نیمه‌عمر مشخصی دارند و پس از آن تاروپود قالی خیلی زود آسیب می‌بیند. در این وضعیت امکان تعویض ریشه فرش و همین‌طور شیرازه آن در موارد جدی‌تر و حادتر وجود دارد. فراموش نکنید که فرش‌های دست‌بافت و مدل‌های ماشینی طریقه رفو و اصلاح متفاوتی دارند و این کار باید توسط کسی انجام شود که کاملاً به نوع و بافت انواع فرش‌ها تسلط داشته باشد.

 
 
انتخاب مرکز ترمیم فرش

 

تعویض ریشه فرش دستبافت، تعویض شیرازه فرش دستبافت، رفع پوسیدگی فرش به طور کل فرش‌های دستباف به‌خاطر الیاف طبیعی که در آن استفاده شده است عمر و استحکام بیشتری نسبت به فرش ماشینی دارد.
فرش‌های ماشینی و دستبافت در اثر تماس مستقیم رطوبت به طور مداوم باگذشت زمان تاروپود فرش سست شده و استحکام خود را از دست می‌دهد به طور مثال اغلب دیده شده که علت پوسیدگی فرش در منازل قراردادن فرش در زیر گلدان و جلوی سینک ظرف‌شویی یکی از شایع‌ترین عوامل پوسیدگی فرش‌ها در اثر تماس مداوم آب به آنهاست، برای رفع پوسیدگی فرش باید محل پوسیدگی به‌خوبی بررسی گردد. مرکز بانو یکی از معتبرترین ارائه‌دهنده‌های خدمات ترمیم فرش است.
 

برای ثبت سفارش میتوانید آنلاین سفارش ثبت کنید

تلفن:
02634118
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *