گاهی برخی از فرش‌ها باتوجه‌به شرایط ساخت، نگه‌داری، جنس و بافت پرزهای زیادی دارند و همین مسئله باعث می‌شود که ما بخواهیم پرزهای آن را کمتر کنیم. البته روش‌های مختلفی وجود دارد که قالیشویی‌ها نیز در این مورد خدماتی به شما ارائه می‌دهند. قالیشویی بانو در کنار شستشو و پاک‌سازی فرش شما چنین خدماتی را نیز تقدیم مشتریان گرامی می‌کند و در روش پرزگیری به کار گرفته توسط این شرکت به‌هیچ‌عنوان بافت فرش دچار آسیب نشده و یا این که تغییر رنگ نمی‌دهد.
مراجعه به قالیشویی یک راه اصولی و کلیدی در صورت ازبین‌نرفتن پرزها می‌باشد. استادکاران ماهر در قالیشویی‌های معتبر و قابل‌اطمینان بنا بر تجربه کاری خود می‌توانند پرزهای موجود در سطح فرش را تا مقدار قابل‌توجهی کاهش دهند.

 
راهنمای ازبین‌بردن پرز فرش

 

شما می‌توانید حداقل هفته‌ای دو بار فرش‌های خود را جارو بزنید! جارو زدن به فرش حتماً باید در جهت خواب فرش باشد زیرا اگر خلاف جهت خواب فرش عمل جارو زدن را انجام دهید پرز فرش مجدد در فرش باقی خواهند ماند. ازطرفی استفاده از مواد شیمایی نیز می‌تواند راهکار دیگری باشد. اما توجه کنید که در هنگام خرید بهتر است فرشی را انتخاب کنید که سطحی پر از پرز نداشته باشد. بالاخره این پرزها ممکن است برای برخی حساسیت به وجود آورند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *