شماره تماس

91002728 -02634118

تمیزکردن فرش به روش خشک
تمیزکردن فرش به روش خشک یا تمیز کردن ترکیبی یکی از جدیدترین تکنولوژی‌های موجود در بازار است که محبوبیت روزافزونی به دست آورده است و به دلیل عملکرد مؤثر آن در تمیزکاری و سهولت انجام آن (چون به زمانی برای خشک شدن نیاز ندارد) از سوی تولیدکنندگان برجسته فرش مورد تأیید قرار گرفته است.
از زمانی که تکنولوژی تمیزکاری فرش به روش خشک در دهه 1980 توسط قالیشویی‌ها ابداع شد، انواع بسیاری از ترکیبات یا پودرهای تمیزکاری در بازار تولید شده‌اند. چون این تکنولوژی تمیزکاری در مقایسه با سایر روش‌های سنتی تمیزکاری به طریق مرطوب که طی دهه‌ها مورد اطمینان بودند و به کار می‌رفتند نسبتا جدید است، بسیاری از افراد هنوز نسبت به کارآیی این روش تمیزکاری تردید دارند.
نکته شاخص خشکشویی فرش توسط به کارگیری ترکیبات یا پودرهای تمیز کننده در بخش انتهایی فرش است که از یک ماشین دارای براش در جهات متضاد برای باز کردن الیاف فرش استفاده می‌شود و این امکان را می‌دهد تا ترکیبات به داخل فرش نفوذ کند، که منجر به تمیز شدن کامل عمقی فرش می‌شود.
ترکیبات تمیز کننده عمدتا از مواد قابل تجزیه زیستی ساخته می‌شوند که مانند یک میکرو اسفنج عمل می‌کنند و می‌توانند به طور مؤثر آلودگی حل شده را جذب کنند و در انتهای فرایند تمیز کاری به طور کامل برداشته می‌شوند.
تولیدکنندگان تجهیزات تمیزکاری خشک فرش با تولید ترکیبات یا پودرهای تمیزکننده مخصوص و سفارشی ساختن طراحی و کارکرد تجهیزاتشان، خودشان را متمایز می‌سازند.
تمیزکاری فرش به روش خشک برای همه انواع فرش مناسب است و برای دفاتر تجاری که نیاز دارند 24 ساعته و 7 روز در هفته فعال باشند توصیه شده است، چون نباید طی فرایند تمیزکاری فرش اختلالی در  فعالیت دفتر کار ایجاد شود.

قالیشویی خوب در نظراباد کرج

قالیشویی بانو به عنوان بهترین قالیشویی نظرآباد، با کارمندانی متبحر در امر خشک شویی فرش، این کار را با ظرافت خاصی برای اهالی این محله انجام می‌دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *