شماره تماس

91002728 -02634118


بهترین قالیشویی در کمالشهر کرج

احتمالا چنین چیزی را تجریه کرده‌اید: لحظه‌ای که شیر را روی فرش ریخته‌اید یا وقتی که ناگهان آب هویج روی پیراهن سفید شما می‌ریزد، البته درست وقتی به آن نیاز دارید، هیچ لکه بری در دسترس نیست. در چنین مواقعی که نیاز به بهترین لکه بر فرش و لکه بر لباس دارید، می‌توانید از موادی استفاده کنید که احتمالا در انباری آشپزخانه شما موجود است. در چنین شرایطی، مقداری سرکه سفید، کمی نمک خوراکی، یا مقداری جوش‌شیرین و مواردی از این قبیل می‌تواند بجای لکه‌برها استفاده شوند – یا حداقل می‌توانید قبل از رسیدن به زمان شستشو کمی زمان بخرید. تمامی این موارد دلایلی قابل توجیه برای نگهداشتن همیشگی چنین موادی در خانه است.

لیمو ترش
صبح زود وقتی با عجله در حال آماده شدن بودید قهوه را روی فرش یا لباستان ریختید؟ برای پاک کردن لکه های درز کاشی آشپزخانه، یک لیموترش از بشقاب روی میز بردارید. آب لیموترش را با دو قاشق چای خوری کرم تارتار مخلوط کنید و حالا خمیر لکه‌بری را که ساخته‌اید با استفاده از یک مسواک روی درز بمالید و سپس آن را آب بکشید.
پاک کردن تخته گوشت: بنا بر نظر متخصصین قالیشویی بانو در کمالشهر کرج برای پاک کردن لکه‌های بجا مانده روی تخته گوشت چوبی یا پلاستیکی، با فشار دادن آب لیموترش را روی تخته بریزید و سپس دیگر تکه بریده شده را روی آن بمالید. 20 دقیقه صبر کنید و سپس آن را آب بکشید

نمک
برای پاک کردن لکه شراب قرمز از نمک پاش استفاده کنید. ابتدا لکه را با ریختن نمک بپوشانید و سپس کمی آب جوش آماده کنید و قسمت لکه دار لباس را روی یک بشقاب گود بگذارید. و از فاصله تقریبا سی سانتی متری روی قسمت لکه‌دار آب بریزید.

نشاسته ذرت
سس سالاد روی لباس شما ریخته؟ یک بسته نشاسته ذرت بردارید. آن را روی لکه بپاشید و بگذارید روغن را جذب کند. در نهایت لباس را با آب سرد بشورید و سپس لکه‌بر را روی آن اسپری کنید.

اسپری مو
بسیار خوب، شاید اسپری مو را در انبار آشپزخانه نگهداری نمی‌کنید، اما احتمالا یکی از آنها را جایی در حمام خود گذاشته‌اید. وقتی که تصادفا رژ لب را صبح روی لباس خود کشیده‌اید، روی آن اسپری مو بپاشید و 10 دقیقه منتظر بمانید. سپس یک تکه پارچه نمناک را روی آن بمالید تا هر گونه اسپری به همراه لکه باقی مانده پاک شود.
 
جوش‌شیرین
آیا لیوان قهوه شما لکه دار شده و فکر می‌کنید هیچ وقت تمیز نمی‌شود؟ از ترفند زیر استفاده کنید: آن را با یک سوم جوش شیرین و دو سوم آب پر کنید. شب آن راه در همان حالت بگذارید و سپس آن را با یک اسفنج آب بکشید.

خمیر دندان
پس از خوردن شکلات کلید های پیانو را لمس کردید؟ برای پاک کردن کلیدها، با استفاده از گوش‌پاک‌کن نمناک، مقدار کمی خمیر دندان روی آنها بمالید. سپس با یک تکه پارچه کلیدها را خشک کنید و با یک تکه پارچه تمیز آنها را برق بیندازید.

سرکه سفید
بنا بر نظر متخصصین بانو دفعه بعد که سس هات داگ روی لباستان ریخت، به دنبال سرکه سفید باشید. لکه را با سرکه سفید بشورید و سپس مقداری محلول ظرفشویی (1 قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی در 300 سی سی آب ) روی لکه بریزید و بگذارید 15 دقیقه روی آن باقی بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *