قالیشویی بانو | بهترین قالیشویی در اشتهارد کرج

معرفی قالیشویی خوب در کرج

استفاده از قالیچه
قالیچه‌ها در سرتاسر جهان همواره جزوی از دکوراسیون منزل (چه کلاسیک و چه معاصر) بوده‌اند. امروزه می‌دانیم که آوردن قالیچه به اتاق ناهارخوری چیزی از ارزش‌های آن کم نکرده و می‌تواند در کنار میز ناهارخوری طرحی از رنگ‌ها و نقش‌ها رقم بزند. در این اتاق از یک قالیچه با طرح مراکشی استفاده شده که با چیدمان ضربدری صندلی‌های ناهارخوری درهم آمیخته و فضا را مجلل نموده است. بعضی از افراد از کثیفی‌های متعددی که ممکن است برای فرش یا قالیچه‌ای که در اتاق نهارخوری است پیش بیاید نگران هستند. در این رابطه همواره قالیشویی بانو، بهترین قالیشویی در اشتهارد کرج با سابقه‌ای طولانی در زمینه شستشوی فرش، موکت و قالیچه در خدمت شماست.

استفاده از کاغذ دیواری
کاغذدیواری یکی از موارد زیبایی‌ست که می‌تواند تفاوت چشم‌گیری در فضای اتاق‌ها ایجاد نماید. اگر به دنبال مجلل کردن اتاق ناهارخوری خود هستید تنها چیزی که نیاز دارید استفاده از کاغذ دیواری مناسب است. در این اتاق از کاغذدیواری با طرحی هیپنوتیزم‌کننده استفاده شده است که بر کلیه‌ی عناصر دیگر موجود در محیط تاثیر می‌گذارد. می‌توانید برای افزایش اثرگذاری از طرح‌های پارچه‌ای متناسب با کاغذدیواری برای پنجره‌ها استفاده نمایید.
 

پیشنهاد مطالعه: نظافت منزل در کرج

نورپردازی خلاقانه
نورپردازی یکی از عناصر کلیدی در طراحی اتاق نهارخوری بوده و جزو  جذاب‌ترین‌ها نیز می‌باشد. در سال‌های گذشته نورپردازی دوباره مورد توجه قرار گرفته و همه‌ی شرکت‌های طراحی به دنبال روش‌های جدید و هنرمندانه برای استفاده از نور هستند. در این فضا با زیرکی از خوشه‌ای از چراغ‌های آویز در شکل‌های مختلف و روکش‌های یکسان مشکی و طلایی استفاده شده است. تأثیر این نوع نورپردازی خیره‌کننده بوده و تعادلی بین میزان نور در سرتاسر محیط برقرار می‌کند.

صندلی روح
 این نوع صندلی‌ها شفاف هستند به همین دلیل به آنها صندلی روح گفته می‌شود. با اینکه چند سالی از ورود این صندلی‌ها به بازار نمی‌گذرد، اما این نشیمن‌گاه‌های نرم و مدرن که از روی طرح کلاسیک صندلی لویی شانزدهم ساخته شده‌اند می‌توانند طوفانی در اتاق شما برپا کنند. مخصوصاً اگر تعدادشان بیشتر از یکی باشد. در این فضای ناهارخوری صمیمی با استفاده از گروهی از صندلی‌های ارواح در کنار یک میزبار شیک حس مجلل بودن به راحتی منتقل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *