شستشوی فرش و قالی‌ها از قدیم در زندگی ما ایران‌ها وجود داشته و همه به آن نیاز داریم. درگذشته اگر یادتان باشد اکثر شستن فرش‌ها در منزل و حیاط‌های خانه ویلایی انجام می‌شد، ولی امروزه باتوجه‌به عدم زمان و مکان مناسب برای شستن فرش‌ها، اکثراً به قالی‌شویی‌ها مراجعه می‌نمایند. امروزه قالیشویی یکی از صنایع و مشاغل ضروری جامعه به شمار می‌رود که اغلب به صورت مکانیزه انجام می‌گیرد.

با پیشرفت شهرها و فرهنگ آپارتمان‌نشینی و تولید انواع ماشین‌های قالیشویی و مکانیزه شدن این مکان‌ها مردم جامعه ترجیح می‌دهند قالی‌ها و فرش‌های خود را به یک مرکز مورد اعتماد و باکیفیت بسپارند. وب‌سایت بانو کرج فرش‌های ماشینی، فرش‌های دستباف و انواع موکت‌ها را با روش‌های خاص خودش شستشو می‌دهد. باتوجه‌به میزان کثیفی، فرش‌های دستباف و موکت‌های مختلف هرکدام با روش خاص شسته می‌شوند.

قیمت قالیشویی بانو در کرج بسیار مناسب می‌باشد و سعی کرده‌ایم با توجه‌ به قیمت مناسب، کیفیت کار خودمان را نیز بالا ببریم.

تلفن:
02634118

مبل‌شویی:

 یکی از روش‌های تمیزکاری و پاک‌سازی مبل‌ها از کثیفی مبل‌شویی می‌باشد، مبل‌شویی نیازمند دانش کافی بوده و اگر در این زمینه تخصص نداشته باشید باعث آسیب رساندن به مبل موردنظر خواهید شد ولی اصلاً نگران نباشید. ما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن با کادر مجرب و مجهز تمیزی را به منازل شما بیاوریم. مبل‌شویی بانو کرج می‌تواند نظافت و سلامت را به منازل شما بیاورد. این تضمین را به شما می‌دهد که خدمات سریع و باکیفیت و بدون دردسر و ارزان و مقرون‌به‌صرفه را ارائه نماییم. اگر دانش کافی درباره جنس پارچه و نوه لکه‌ها نداشته باشید ممکن است باعث خرابی در مبلمان خودتان شوید پس باید به یک مرکز شستشوی مبل مراجعه نمایید. قیمت مبل‌شویی نیز به صورت مناسب و نازل ارائه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *