شماره تماس

91002728 -02634118

قالیشویی بانو در مینی سیتی

در بسیاری از مناطق کشور، فرش ها را در تابستان و یا اواخر اسفند ماه می شویند. شهروندان در هنگام شستشوی فرش باید به این نکته توجه کنند که مصرف آب آشامیدنی و خانگی حق تمام مردم بوده و باید در هنگام شستن فرش یا ماشین، از هدر رفت این نعمت جلوگیری نمایند. از اینرو، قالیشویی بانو کرج در این زمینه پیش قدم شده تا به کاهش مصرف آب کشور کمک کند.

قالیشویی بانو  در مینی سیتی

لزوم کاهش مصرف آب با شستشوی فرش ها در قالیشویی

آب نعمتی خدادادی است که بدون آن ادامه حیات برای بشر فراهم نخواهد بود. در سالهای گذشته با بالا رفتن دمای هوا و فرا رسیدن فصل تابستان بسیاری از مناطق کشور با کمبود آب شرب دست و پنجه نرم کرده اند. در بسیاری از مناطق کشور، خانه تکانی در اواخر اسفند و یا در فصل تابستان که هوا رو به گرمی می رود انجام می شود. در این روزها، همه مشغول تمیز كاری و شستشو هستند و در این میان شستشوی فرش‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

در سالهای اخیر میانگین بارش در ایران با کاهش شدیدی روبرو بوده، بطوری که وضعیت آبی کشور دچار بحران شده است که این خود نیازمند مدیریت مصرف آب می باشد. در گذشته اغلب مردم در حیاط منزلشان اقدام به شستشوی فرش می کردند اما امروزه به دلیل کاهش منابع آبی و استفاده بهینه از منابع موجود، توصیه می شود که از قالیشویی های مجهز به انواع سیستم های مدرن صنعتی برای شستشوی فرش کمک گرفته شود. زیرا شستن فرش ها در خانه مسئله ای است که مصرف بی رویه آب را به همراه دارد. با همه این توصیفات و با توجه به خشکسالی‌های اخیر و كم آبی در اکثر شهرها، فرش‌ها برای شست و شو باید به قالیشویی‌ها سپرده شوند. قالیشویی … در مینی سیتی، مجهز به انواع ماشین آلات مدرن شستشو و استفاده بهینه از منابع آبی، در کلیه مناطق تهران بزرگ و کرج در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد. قالیشویی کرج  در مینی سیتی با استفاده از روش صنعتی شستشوی فرش، توانسته تا میزان مصرف آب را برای شستشوی فرش ها کاهش دهد تا از هدر رفت آب، این نعمت الهی جلوگیری به عمل آید.

در بسیاری از مناطق کشور، فرش ها را در تابستان و یا اواخر اسفند ماه می شویند. شهروندان در هنگام شستشوی فرش باید به این نکته توجه کنند که مصرف آب آشامیدنی و خانگی حق تمام مردم بوده و باید در هنگام شستن فرش یا ماشین، از هدر رفت این نعمت جلوگیری نمایند. از اینرو، پیشنهاد می شود برای کاهش الگوی مصرف آب، شستشوی فرش را به قالیشویی های مجهز به فناوری های روز دنیا بسپارید تا کشور ما بیشتر دچار بحران های آبی نشود. قالیشویی بانو   در این زمینه پیش قدم شده تا به کاهش مصرف آب کشور کمک کند.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *