قالیشویی بانو
قالیشویی در گوهردشت

قالیشویی در خرمدشت

همیشه انتخاب فرش باری هر خانه‌ای یک کار مهم و اساسی است. به همین دلیل باید همیشه تلاش داشته باشم که بتوانیم بهترین فرش را انتخاب کنیم. زیرا علاوه بر زیبایی خاصی که فرش برای هر خانه به ارمغان می‌آورد، هزینه بسیاری نیز صرف آن می‌شود.

چه چیزهایی برای انتخاب فرش در نظر داشته باشیم

اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید اندازه فضای اتاق است و بعد از آن طرح فرش است. برای انتخاب فرش همیشه خوب است که سوالاتی را برای خود مطرح کنید. الگوی فرش چگونه باشد؟ الگوی مدرن داشته باشد یا دارای سرح سنتی و شرقی؟ – جنس آن چطور باشد؟ از الیاف مصنوعی ساخته شده باشد یا از الیاف طبیعی؟ – آیا فرش در محیط پر ترافیکی قرار می‌گیرد؟ آیا نیا است که فرش محکم و با دوامی باشد؟ آیا نیاز است از الیاف محکم مانند پشم ساخته شده باشد؟ – آیا قسمتی از فرش توسط مبلمان پوشانده می‌شود؟ آیا قرار است میزی در وسط فرش قرار گیرد؟ – به این سوالها پاسخ دهید آگاه خواهید دانست دقیقا به چه فرشی نیاز دارید.

سپس به این موضع توجه کنید که لایه بندی اتاق شما چگونه است. اگر فرش برای اتاق نشیمن است بهتر است به فکر مدیریت چیدمان مبلمان باشید. اگر دارای مبلمان چند نفره هستید. احتمال مبلمان شما فرش شما را میپوشانند. در این صورت شما میتوانید که مبلمان خود را با استفاده از یک فرش متحد کنید.

پیشنهاد مطالعه: نظافت منزل در کرج

انتخاب رنگ فرش

رنگ را هم مد نظر داشته باشید. به رنگ دیوارها و رنگ مبلمان خود دقت کنید. شما قرار است یک هارمونی ایجاد کنید به همین دلیل توجه به رنگ فرش و داشتن هارمونی مناسب با دیگر عناصر اتاق اهمیت ویژه‌ای دارد. اگر به دنبال رنگی آرامش بخش هستید. سعی کنید رنگهای کال را انتخاب کنید. این رنگها ممکن است که کهنه به نظر برسند ولی آرامش بیشتری دارند. اگر به دنبال حسی پر حیجان هستید ما به شما رنگهای پر رنگ و تیره را توصیه میکنیم.

قالیشویی بانو در خرمدشت کرج یکی از قالیشویی‌های با کیفیت کرج است که امکانات زیادی در شستشوی انواع فرشو موکت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *