شماره تماس

91002728 -02634118

قالیشویی خوب در ولنجک | قالیشویی بانو
قالیشویی خوب در ولنجک | قالیشویی بانو

ارائه‌ی سرویس مبل شویی در قالیشویی بانو

با وجود این که عموماً به این موضوع توجه نمی‌شود، اما مبلمان و خوشخواب نیز به شست و شو نیاز دارند که این کار توسط دستگاه‌های پیشرفته‌ای صورت می‌گیرد. قالی شویی بانو در ولنجک سرویس شستشوی مبلمان را نیز ارائه می‌دهد. برای شست وشوی مبلمان که اصطلاحاً به آن خشک شویی مبلمان نیز گفته می‌شود با استفاده از دستگاه‌های HWE که آب را با فشار بر سطح مبلمان می‌پاشند انجام می‌گیرد. در این روش ابتدا آب داغ که دارای محلول شستشو و پاک‌کننده نیز هست وارد تار و پود لایه‌ی فوقانی مبلمان شده و ضمن نفوذ در لایه‌های زیرین با حل کردن کثیفی‌ها در خود می‌تواند مبلمان را تمیز و پاکیزه کند. سپس بعد از سپری شدن مدت کوتاهی برای خشک کردن مبلمان از وکیوم‌های مخصوصی برای جذب آب استفاده می‌شود که تمام آب موجود در مبلمان را جذب خود می‌کند.

ولنجک از محله‌های مرفه‌نشین تهران است که در ارتفاع بالایی قرار دارد و به ارتفاعات توچال نزدیک است. از مناطق مهم این محله می‌توان دانشگاه شهید بهشتی، بام تهران و تله کابین توچال را نام برد. بام تهران در شمالی‌ترین قسمت محدوده‌ی سعادت آباد و هم‌جوار با مناطق کوی فراز و بالاتر از میدان بهرود است. به دلیل آب و هوای خوب در این منطقه رستوران‌ها و کافه‌های زیادی وجود دارند. همچنین برای علاقه‌مندان به خرید نیز مراکز خرید متعددی نیز در این منطقه وجود دارد. این محله چندین بوستان دارد که می‌توان به بوستان گلریزان، نگین، تندرستی، دانشجو، یاسمن و اقاقیا اشاره کرد. همچنین سفارتخانه‌ی کشورهای اوکراین، الجزایر، صربستان و ساحل عاج در ولنجک واقع شده‌اند.

اگر با جستجوی عبارت قالیشویی در ولنجک به این مطلب رسیده‌اید، در مکان درستی قرار دارید، همین حالا گوشی را برداشته و با ما تماس بگیرید تا بتوانیم شما را در امر شست و شو و تمیزکاری قالی، فرش، موکت و مبلمان راهنمایی کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *