قالیشویی بانو در ازگل

ما در قالیشویی بانو معتقد هستیم یک فرش کثیف می‌تواند منشا بسیاری از آلودگی‌های هوازی باشد. مانند موی حیوانات خانگی، آلرژن‌های سوسکی، سرب، ذرات آلودگی و هرچیز کثیف دیگر. گاز‌های سمی و خطرناک می‌توانند به این ذرات در فرش و موکت چسبیده و یا حتی در تار و وپود فرش گیرکنند.

قالیشویی بانو در ازگل

بنابر گزارش سازمان محافظت محیطی آمریکا EPA یک فرش کثیف می‌تواند منشا بسیاری از آلودگی‌های هوازی باشد. مانند موی حیوانات خانگی، آلرژن‌های سوسکی، سرب، ذرات آلودگی و هرچیز کثیف دیگر. گاز‌های سمی و خطرناک می‌توانند به این ذرات در فرش و موکت چسبیده و یا حتی در تار و پود فرش گیر کنند. این مواد سمی ممکن است در اثر انجام امور روزانه آزاد شوند و هوای اتاق را آلوده کنند. باید توجه داشت که جارو کشی معمولی نیز در پخش این مواد در هوا  نیز موثر است. این در حالی است که بنابر گزارش سازمان EPA استفاده از سرویس‌های شست و شوی قالیشویی‌ها می‌تواند نه تن‌ها این کثیفی‌ها را از تار و پود فرش بیرون بکشد. بلکه باعث مرگ باکتری‌هایی می‌شود که در حال زندگی آرام در فرش و موکت هستند.

ازگل از مناطق شمال شرقی شهر تهران است و تنها 7 کیلومتر با تجریش فاصله دارد. به دلیلی نزدیکی کارخانه قالیشویی بانو به محله ازگل، ما آماده خدمات رسانی به تمام ساکنین ازگل است. ما در ازگل می‌توانیم در کوتاه‌ترین زمان به درخواست‌های شما پاسخ دهیم. ما با ارائه سرویس‌های متنوع در شست و شوی مبل، موکت و فرش می‌توانیم پاکیزگی را برای شما تضمین کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *