قالیشویی معتبر در نیاوران

قالیشوی بانو در نیاوارن با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه شستشوی انواع فرش و موکت در خدمت تمام همشهریان کرجی و تهرانی است.

در صورتی که در نیاوران به قالیشویی نیاز داشتید می‌توانید از خدمات قالیشویی بانو در نیاوران استفاده کنید.

یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین مراکز شستشویی که شما در نیاوران می‌توانید انتخاب کنید، قالیشویی بانو است. این یک جمله‌ی اغراق‌آمیز نیست چرا که این شرکت با ارائه‌ی سرویس‌های معتبر و پیشرفته در کنار کارکنانی حرفه‌ای مدت‌ها است که در نیاوران در حال ارائه خدمات قالی شویی، مبل شویی و موکت شویی است.

پیشنهاد مطالعه:‌ شستشوی مبلمان در قالیشویی بانو

امروزه بسیاری از شهروندان تهرانی و کرجی، در منزل خود حیوان خانگی نظیر سگ و گربه نگهداری می‌کنند. بسیاری از مشتریان ما از بوی بد ناشی از حیوان خانگی شکایت می‌کنند، باید گفت که حیوانات خانگی گاهی ممکن است روی فرش یا موکت ادرار یا استفراغ کنند. این ترشحات بسیار بد بود هستند و اگر به سرعت به آن‌ها رسیدگی نشود می‌توانند برای فرش و موکت بسیار مضر و خطرناک باشند. به همین جهت همواره باید تلاش نمود که در اسرع وقت برای  شستشوی فرشی که کثیف شده اقدام کنیم. اگر فرشی که آلوده به ادرار یا استفراغ حیوان شده را به حال خود رها کنیم. خیلی زود خواهیم دید که این آلودگی باعث پوسدیگی، بود بد یا صدمه دیدن فرش می‌شود.

وقتی ادرار حیوانات خنگی خشک می‌شوند، از خود کریستال‌هایی به جا می‌گذارند که می‌توانند در دراز مدت باعث آسیب رسیدن به فرش شوند. زیرا این کریستال‌ها آنقدر تیز هستند که می‌توانند به تار و پود فرش آسیب جدی وارد کنند. به همیج جهت توجه همیشگی به شستشوی مستمر فرشی که بر روی آن حیوانات خانگی رفت و آمد دارند ضروری است. زیرا با وجود اینکه در بیشتر موارد ادرار حیوانات خانگی بعد از خشک شدن از خودش بوی نامطبوعی به جا می‌گذارد اما عموما دارای رنگ خاصی نیست و خیلی راحت نمی‌توان محل دقیق ادرار را پیدا کرد. از طرفی اگر این ادرار بود نداشته باشد، ممکن است صاحبخانه هرگز از ادرار حیوان خود  بر روی فرش یا موکت مطلع نگردد. پیشنهاد قالیوشیی بانو، شستشوی دوره‌ای فرش و موکتی استکه حیوانات خانگی روی آن پا می‌گذارند.

پیشنهاد مطالعه:‌ بخارشو کردن فرش یا موکت

بعد از خشک شدن ادرار ممکن است محل آن به درستی مشخص نباشد و دیده نشود اما بوی بد آن به مشام خواهد رسید که بسیار آزاردهنده است. ادرار نابجا در حیوانات خانگی امری طبیعی است و نیازمند آموزش برای جلوگیری از آن می‌باشد. اما اگر با این موضوع مواجه شدید، راه حل آن تماس با ما است. از طرفی می‌توانید با مطالعه مقالات کوتاه وب‌سایت ما، روش پاک کردن و نظافت انواع فرش و موکت و مبل را بطور رایگان آموخته و به دیگران نیز بیاموزید.

قالیشویی بانو در نیاوران، در انتخاب روش شست و شو بسیار محتاط و حرفه‌ای عمل می‌کند، زیرا که برای شست و شوی هر فرش یا موکتی به مواد شوینده و یا روش خاصی نیاز است. ما باید مطمئن شویم که روش یا ماده شوینده‌ای که انتخاب می‌کنیم به رنگ فرش شما آسیب نمی‌زند،

بنابراین از بهترین مواد شوینده فرش استفاده می‌کنیم، ما برای این کار حتی از کارخانجات سازنده‌ی فرش و متخصصین این حوزه مشورت می‌گیریم و از تجربیات و تخصص متخصصان آنان بهره می‌گیریم. اگر در منطقه نیاوران به دنبال یک شرکت حرفه‌ای هستید که بتواند جوابگوی نیازهای شما باشد. می‌توانید با امور مشترکین ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *