قالیشویی بانو در استاندارد

قالیشویی بانو در استاندارد

با نزدیکی شدن به سال جدید، با عبور از کوچه های شهر، هنوز خانه هایی را می توان دید که با وجود قرار گرفتن کشور در بحرانی به نام کمبود آب، اقدام به شستشوی فرش منازلشان می کنند. این روزها همه تلاش می کنند تا گرد و غبار از خانه هایشان بزدایند و سال جدید را با پاکیزگی آغاز کنند.

قالیشویی بانو در شهرک استاندارد

اسراف نکنیم!

 سالها پیش در نزدیکی ایام عید، سقف منازل پر بود از فرش های خیسی که به دلیل فرا رسیدن ایام خانه تکانی شسته شده بودند. اما به تدریج با افزایش زندگی شهری، آپارتمان نشینی و کمبود آب، شستن فرش ها به قالیشویی ها سپرده شد. قالیشویی های بسیاری در سراسر شهر وجود دارند، ولی بسیاری از این قالیشویی ها به دلیل نداشتن سیستم تصفیه آب و سیستم های شستشوی مکانیزه و کم مصرف، علاوه بر آلوده کردن آب های زیر زمینی و رودخانه ها سبب حاد تر شدن بحران کم آبی شده اند. مواد شوینده سمی پس از رها شدن، وارد آب رودخانه ها شده و پس از آلوده کردن آب، با آبیاری گیاهان وارد چرخه غذایی انسان می شوند. بسیاری از بیماری هایی که این روزها مردم با آنها درگیرند، حاصل عدم رعایت بهداشت است و به واسطه ورود همین آبها به چرخه غذایی ایجاد می شوند. این پساب ها اثرات مخربی بر محیط زیست دارند ولی تاکنون اقدامات مؤثری برای این مشکلات صورت نگرفته است.

در این برهه از زمان یکی از مهمترین مسائلی که کل جامعه با آن درگیر است، مسئله آب شرب است. بی توجهی به حفظ آب های شرب باقیمانده، همه جامعه را دچار معضل خواهد کرد. در همین راستا شرکت قالیشویی بانو در شهرک استاندارد مجهز به سیستم های تصفیه فاضلاب، شستشو و تکنولوژی های روز دنیا، آماده ارائه انواع خدمات شستشوی فرش، قالی و مبلمان منازلتان می باشد. قالیشویی … در شهرک استاندارد با بهره گیری از پرسنلی از کارآزموده سعی بر آن دارد تا علاوه بر اعطای حس خوب تازگی و پاکیزگی به فرش های ارزشمندتان، از وارد آوردن خسارت های بیشتر به محیط زیست جلوگیری کند. بیایید تا دیر نشده از اسراف منابع آبی اجتناب کنیم تا زندگی به کام مردممان تلخ نشود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *