شماره تماس

91002728 -02634118

در زندگی ماشینی امروز، خانواده ها وقت کمی برای رسیدگی به امور منزل دارند. از جمله این امور می توان به خانه تکانی اشاره کرد. اگر فکر می کنید که برای انجام شستشوی فرش ها، موکت ها و مبلمان منزل خود زمان کافی در اختیار ندارید، همین حالا با قالیشویی بانو در آسارا تماس بگیرید.

قالیشویی بانو در آسارا

قالیشویی بانو در آسارا

چگونه در کوتاه ترین زمان پاکیزگی را فرش ها بازگردانیم

گرد و غبار موجود در هوا پس از تکان های محیطی و یا وزش باد از محلی به محل دیگر منتقل می شوند. میکروبها نیز به همین طریق از مکانی به مکان دیگر منتقل شده و زمینه ساز بیماری می شوند. فرشها جذب کننده های خوبی برای ذرات معلق هوا هستند که به پاکیزگی هوای محیط کمک می کنند. بنابراین تمیز نگهداشتن فرشهای منزل مانند استفاده از فیلتر های نو باعث پاکیزگی بیشتر هوای محیط داخل خانه می شود.

یک روش تضمینی برای تمیز کردن فرش ها و مراقبت از سلامت و بهداشت خانواده استفاده از خدمات حرفه ای قالیشویی ها است. قالیشویی بانو در آسارا انواع خدمات مربوط به شستشوی فرش، موکت و مبلمان را با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن به همشهریان تهرانی ارایه می کند. در این قالیشویی از تجهیزات مخصوص بخارشویی و شستشوی مکانیزه فرش استفاده می شود و به این روش تمام عوامل بیماری زا از اعماق تار و پود فرش خارج می شوند.

از بین بردن اثرات چربی و لکه های مختلف روی فرش نیازمند بکارگیری دانش و آگاهی خاصی است. تکنسینهای کارآزموده قالیشویی بانو در آسارا با داشتن تخصص کافی، روش های مختلفی برای شستشو، غبار روبی، از بین بردن لکه های ماندگار و… را بکار می گیرند تا مجدداً زیبایی را برای فرش هایتان به ارمغان بیاورند. با سالی یکبار شستشوی کامل فرش های منازلتان علاوه بر حس خوب پاکیزگی می توانید سلامت خانوادتان را نیز ارتقا بخشید.

اگر برای پاکسازی محیط منزل خود از عوامل بیماری زا و ذرات ریز غبار زمان کافی در اختیار ندارید، همین حالا با قالیشویی بانو در آسارا تماس بگیرید. پاکیزگی را با ما تجربه کنید!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *