مبلمان همواره پس از دوره زمانی خاصی نیاز به نظافت دارند. اما معمولاً بیشتر مردم در این مورد اطلاعات کافی را ندارند و نمی‌دانند که با استفاده از چه روش‌ها و چه مواد شوینده‌ای می‌توان مبل را تمیز کرد. قطعاً یک لکه روی مبل شما تمام زیبایی را از آن می‌گیرد.
در چنین شرایطی شما یا باید خودتان دست‌به‌کار شوید. یا از شرکت‌های مبل‌شویی کمک بگیرید. البته که مسئله انتخاب یک مبل‌شویی بسیار اهمیت دارد. آن ها باید از مواد بی‌خطر و بدون افزودنی‌های غیرمجاز استفاده کنند تا رنگ مبل شما از بین نرفته و پس از مدتی دچار آسیب نشود.
 
انواع مواد شوینده مبل

در میان مواد شوینده مبل برخی مدل‌ها حالت مایع دارند و برخی نیمه‌مایع‌اند. مثلاً ژل لکه بر مبل نانو حالتی نیمه مایع دارد. کافی است، کمی از آن را روی دستمال یا ابر بریزید و روی مبل بکشید.
مورد بعدی: اسپری شوینده مبل هم خاصیت تمیزکنندگی مبل را دارد و هم می‌تواند در ازبین‌بردن لکه‌ها و چربی‌ها به‌خوبی عمل کند. سرعت آن در لکه بری قابل‌توجه است و برای طبیعت هم ضرر ندارد؛ یعنی ترکیبات شیمیایی موجود در آن مضر نیستند.
به‌هرحال روش‌ها متفاوت است. مواردی نیز مانند شامپو فرش هستند که برای شستشو و پاک‌سازی لکه ازروی مبلمان بسیار مناسب هستند و قیمت بالایی نیز ندارند.
 

 کافی است یکبار از تیم مبل شویی در منزل قالیشویی بانو کمک بگیرید تا خودتان تفاوت نظافت حرفه‌ای را احساس کنید.

 

تلفن:

02634118

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *