قالیشویی در جنت آباد
جنت‌آباد واقع در منطقه 5 شهرداری استان تهران و شمال غرب پایتخت می‌باشد. برای کسانی که ساکن این مناطق هستند یکی از دغدغه‌های اصلی انتخاب یک قالیشویی با خدمات ویژه و کیفیت بالا و اعتبار و تجربه است. از طرفی نمی‌توان به هر قالیشویی اعتماد کرد و فرش خود را به دست آن سپرد. در نتیجه باید مرکزی را برگزینیم که علاوه بر خدمات متداول، به شما تضمین ارزان‌ترین قیمت، بهترین کیفیت و همین‌طور دریافت و تحویل سریع می‌دهد. ازاین‌رو قالیشویی بانو یکی از بهترین و معتبرترین گزینه‌های موجود در استان تهران و البرز می‌باشد.
تمامی فرش‌ها به‌صورت کاملاً مکانیزه و با رعایت تمامی استانداردها شسته خواهند شد.

 

 
بهترین قالیشویی منطقه 5 تهران

 

در مرکز قالیشویی بانو علاوه بر اینکه هر نوع فرش باتوجه‌به نوع بافت خود و با استفاده از مواد شوینده و متدهای مخصوص مورد شستشو قرار می‌گیرد به منزه و اسلامی بودن آب مورداستفاده نیز توجه می‌شود. در این قالیشویی بزرگ و معتبر البته، انواع فرش و موکت با استفاده از آب کر و در نهایت تمیزی با حفظ بافت، طرح و رنگ فرش صورت می‌گیرد.
اگر در مورد پاک‌سازی و شستشوی فرش نفیس و دستبافت خود خیلی وسواس دارید. نگران نباشید خدمات ویژه‌ای از سوی این شرکت به شما ارائه شده و امکان ثبت سفارش و استعلام قیمت حتی به‌صورت آنلاین و تلفنی نیز وجود دارد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *