یکی از روش‌های شستشوی انواع فرش و پاک‌سازی سطوح استفاده از سیستم‌های بخارشوی است. اما شما برای نتیجه‌گیری بهتر باید این کار را به دست مراکز معتبر قالیشویی بسپارید. زیرا آن‌ها از دستگاه‌های قدرتمند و مناسب برای این کار استفاده می‌کنند و فشار مدل‌های مخصوص در قالیشویی‌ها از نمونه‌های خانگی بیشتر است. در واقع یکی از اصلی‌ترین مزایا صرفه‌جویی در هزینه و در مواردی است که فرش شما خیلی کثیف نیست و می‌خواهید صرفاً باکتری‌های سطحی آن را از بین ببرید.

 
شستشوی فرش و موکت با بخار

 

روش شستشو فرش و موکت با بخار هزینه کمتری برای نظافت کننده دارد. به عبارتی اگر یک شرکت خدماتی و نظافتی بخواهد خدمات شستشو را به مشتریان ارائه بدهد، می‌تواند با یک قیمت پایین خدمات بهتری به مشتریانش ارائه نماید.  
بخار شور قادر است به فاصله میان کثیفی و سطوح نفوذ کرده و آن را از سطح جدا نماید. حتی لکه‌های سرسخت هم با این روش مقاومتی نخواهد داشت؛ این روش هم برای شما و هم برای طبیعت مفید است چرا که شما را از شر مواد شوینده شیمیایی اغلب گران‌قیمت و مضر خلاص می‌نماید. با ترکیبی از آب جوش و ماده تمیزکننده می‌توانید انواع آلودگی‌های سطحی را از فرش و موکت پاک کنید. 
در انجام این کار دقت داشته باشید که از هر شوینده‌ای نمی‌شود استفاده کرد. قالیشویی بانو یکی از مراکز بزرگ و معتبر بخارشویی فرش و مبلمان است.
 

تلفن: 
02634118

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *