امروزه بسیاری از قالیشویی‌ها و مراکز خدماتی، به شما گزینه‌های بیشتری علاوه بر مسئله شستشو ارائه می‌دهند. یکی از مشکلاتی که اکثر ما شاید برای یک‌بار هم که شده با آن روبرو شده‌ایم مسئله آسیب‌دیدن بافت و یا پارگی فرش است. قطعاً برای ایجاد یک سوختگی، لکه و یا پارگی نمی‌توانیم فرش خود را عوض کنیم. در این وضعیت خدمات ترمیم فرش می‌تواند به داد ما برسد. البته این کار اصول منحصر به خود را دارد و باید بادقت هرچه‌تمام‌تر انجام شود. بانو به‌عنوان یک قالیشویی معتبر در این زمینه خدمات منحصربه‌فردی را تحت‌نظر کادری مجرب و متخصص ارائه می‌دهد.


 
بهترین مرکز ترمیم فرش کرج

 

رفوگر با حرفه و هنری که دارد، می‌تواند فرش را تا جایی که ممکن است ترمیم کند و قسمت‌های از بین رفتة فرش را بازسازی کند. این هنر مکمل هنر اصیل فرش‌بافی می‌باشد. 
رفو کردن مهارت زیادی می‌خواهد؛ ما باید دقیقاً یک‌تکه فرش را برش دهیم تا به‌درستی در منطقه آسیب‌دیده قرار گیرد. شما می‌توانید جهت رفو کردن فرش از فرش ها یا قالیچه های دیگری که دارید و از آنها استفاده نمی‌کنید بهره گیرید. 
فرش‌هایی از پشم بافته می‌شوند در مقایسه با فرش‌هایی که از پنبه بافته می‌شوند، بیشتر در معرض آسیب بید زدگی فرش هستند. اگر این آسیب‌ها قابل تعمیر و ترمیم می‌باشد. اما اگر این آسیب‌دیدگی‌ها زیاد باشد و بیشترین قسمت فرش شما آسیب‌دیده باشد، این کار غیرممکن است. 

برای اطلاع از لیست قیمت میتوانید از قسمت قیمت قالیشویی دیدن فرمایید